Terapia czakr

Równowaga energetyczna gwarancją zdrowia

  • ISBN: 978-83-8171-608-6;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 272;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: III - dodruk;
Mariusz Warda
Paweł Uklejski
0
0

Czakry i meridiany – uzdrawianie energii wewnętrznej sposobem na poprawę zdrowia i wzbogacenie rozwoju duchowego

Każdy z nas jest istotą duchową, obdarzoną ciałem fizycznym. Niestety zwykle całą naszą uwagę skupiamy wyłącznie na ciele fizycznym, zapominając o roli duchowości w kształtowaniu zdrowia i dobrego samopoczucia. A szkoda, bo dzięki niej możemy pozbyć się wielu chorób i osiągnąć pełnię szczęścia. Kluczowe do wprowadzenia pozytywnych zmian jest zrozumienie funkcjonowania czakr i meridianów – centrów i kanałów energetycznych zlokalizowanych w ciele człowieka. Lektura tej książki sprawi, że nauczysz się równoważenia czakr, by zlikwidować blokady energetyczne i wypełnić ciało wyłącznie pozytywną energią. Dowiesz się, jak w praktyce wykorzystywać kryształy, kolory i aromaterapię w procesie samouzdrawiania. Stosując proste techniki uzdrawiające, dokonasz transformacji swojego życia na skalę, której sam się nie spodziewałeś. Stanie się to z korzyścią dla twojego zdrowia i rozwoju duchowego.

Kryształy, kolory, aromaterapia – sposoby na równoważenie czakr

Koncepcja czakr i meridianów stanowi podstawę medycyny energetycznej i wielu wschodnich terapii naturalnych. By poczuć wewnętrzny spokój, obudzić intuicję i osiągnąć stan wyższej świadomości, należy zjednoczyć ciało, umysł i ducha. Najlepszym sposobem na to jest oczyszczanie i równoważenie czakr. Jak to zrobić? Autorka podaje bogaty zestaw technik uzdrawiających służących temu celowi. Narzędziami duchowymi są kryształy, kolory (chromoterapia), zapachy (aromaterapia) i dźwięki, które ułatwią odblokowanie pozytywnej energii. Wszystkie metody zostały sprawdzone przez Autorkę i dały znakomite rezultaty. Można je stosować pojedynczo lub w zestawach. W książce znajdują się wskazówki, jak rozpocząć pracę z nimi i zoptymalizować skuteczność uzdrawiania energią. Przykładowo, rozumiejąc już sposób oddziaływania kolorów, można je włączyć do pracy z czakrami i meridianami. Dopiero wtedy przychodzi moment na świadome użycie kryształów zgodnie z ich kolorami, by móc skoncentrować swoje intencje i tworzyć pozytywne afirmacje. Świadomość zasad obowiązujących podczas tej terapii, ale też zawierzenie swojej intuicji pomogą przywrócić energetyczną harmonię.

Medycyna energetyczna poprawi jakość twojego życia

Dzięki zawartym w książce poradom i technikom uzdrawiającym nie tylko odzyskasz zdrowie i wprowadzisz harmonię w swoim ciele, ale też sprawisz, że pozytywna energia zagości w twoim życiu na wszystkich jego poziomach. Stosując terapię czakr, zlokalizujesz sfery życia, w których masz problemy i wyeliminujesz je raz na zawsze. Wiedz, że bez trudu możesz samodzielnie pozbyć się większości schorzeń, nauczyć się wyrażać swoje prawdziwe „ja” oraz kierować się nieomylną intuicją. Poczujesz, jak twój rozwój duchowy osiąga niebywały poziom, a myślenie i odczuwanie otwierają się na nowe wymiary. A to dopiero początek pozytywnych zmian, jakich doświadczysz, osiągając energetyczną harmonię po odblokowaniu czakr. Skorzystaj więc z dobrodziejstw medycyny energetycznej i naucz się uzdrawiania energią!

Równoważenie czakr – zdrowe i szczęśliwe życie

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ