Homeopatyczna apteczka dla każdego

Jak działa homeopatia

  • ISBN: 978-83-7377-505-3;
  • Cena katalogowa: 24.20 zł;
  • Ilość stron: 129;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2012;
  • Nr wydania: VIII;
  Natalia Paszko
  NW-Natalia Paszko
  15
  0

  Podobne leczy się podobnym stara zasada Nowej Medycyny

  Istnienia homeopatii możemy dopatrywać się od czasów „ojca medycyny” Hipokratesa, który twierdził, że podobne leczy się podobnym (łac. similia similibus curantur). Obecnie homeopatia jest integralną częścią medycyny alternatywnej, uznana na całym świecie, z roku na rok zyskuje nowych zwolenników, zarówno wśród lekarzy, jak i pacjentów. Poznaj jej zasady, opisy najczęściej występujących chorób oraz spis leków homeopatycznych dzięki Andrzejowi Kozłowskiemu specjaliście medycyny rodzinnej, pediatrze i homeopacie, odnoszącym spektakularne sukcesy w swojej terapii.

  Porzuć leki i skorzystaj z lekarstw homeopatycznych

  Jeśli dręczą Cię uciążliwe dolegliwości i wypróbowałeś już wiele dostępnych środków, a wciąż nie czujesz ulgi, to dobrze trafiłeś. Homeopatia pobudza naturalne możliwości obronne organizmu, natomiast leki homeopatyczne łagodnie i trwale przywracają zdrowie. Homeopatia świetnie radzi sobie z takimi dolegliwościami jak: leczenie przeziębienia, kataru, alergii, zapalenia ucha, Leczenie homeopatyczne doskonale wpływa również na odporność. Dzięki temu poradnikowi sam świadomie wybierzesz preparat, który pomoże Tobie i bliskim.

  Jak działają leki homeopatyczne?

  Twórca homeopatii Samuel Hahnemann zaobserwował, że przy jednoczesnym przebiegu dwóch chorób w jednym organizmie, gdy ich objawy są podobne, silniejsza zaczyna leczyć słabszą. Wprowadzony do organizmu lek homeopatyczny zachowuje się jak „silniejsza choroba”: wywołuje tymczasową, sztuczną i nieszkodliwą „chorobę”, będącą reakcją na przyjęte lekarstwo. „Choroba” ta, czyli wywołana lekiem reakcja obronna naszego organizmu, zazwyczaj od razu wygasa po wyzdrowieniu pacjenta. Jednak aby do tego doszło kluczowe jest właściwe rozpoznanie schorzenia, wybór leku homeopatycznego oraz jego dawkowania.

  Wyjątkowa książka o homeopatii

  W tej wyczerpującej publikacji Autor przedstawia nie tylko zasady leczenia homeopatycznego, ale także opisy najczęściej występujących chorób w zestawieniu z odpowiednio dobranymi lekami łącznie z ich stężeniem i dawkowaniem. Dzięki niej dowiesz się jaki jest najlepszy syrop homeopatyczny na kaszel, jakie środki pomogą w walce z lambliozą, wymiotami czy wypadaniem włosów. Wielką zaletą tej publikacji jest fakt, iż podane preparaty są ogólnie dostępne w aptekach całego kraju i dobrane tak, by można było je w bezpieczny sposób samodzielnie stosować. Skorzystaj z mądrości natury, uzupełnij swoją apteczkę homeopatyczną i ciesz się pełnią zdrowia.

  Homeopatia – natura w trosce o Twoje zdrowie

    

   Patroni:

   • Psychotronika
   • Talizman.pl
   ZAPISZ SIĘ