Japoński strumień zdrowia

Autoterapia z wykorzystaniem tradycyjnej wiedzy ludowej

  • ISBN: 978-83-7377-651-7;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 240;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2014;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
NW-Mariusz Golak
0
1

Czy poznałeś już skuteczne techniki usuwania bólu?

Może Ci się wydawać, że pewnych schorzeń nie da się uniknąć, lub uważasz, że alergia, ból kręgosłupa czy głowy są Ci pisane i prędzej czy pózniej Cię dopadną. Być może ku temu poglądowi skłoniłeś się dzięki nie znającym niekonwencjonalnych metod leczenia medykom, którzy nie potrafili Ci pomóc i stale przepisywali te same farmaceutyki. Teraz możesz naprawić swoje zdrowie zwracając się ku holistycznej medycynie alternatywnej stosując metodę terapeutyczną, która odejmie ból… od ręki. Wyrażenie „Ręce, które leczą” nabiera tutaj nowego znaczenia.

Ludowe techniki wschodu w walce z chorobami

Medycyna niekonwencjonalna kojarzy Ci się wyłącznie z chińską medycyną naturalną? Istnieją również inne wschodnie techniki, takie jak japoński strumień zdrowia (Jin Shin Jyutsu), czyli pradawna technika samoleczenia znana i praktykowana od wielu tysiącleci. To całkowicie bezpieczna i prosta metoda do samodzielnego stosowania.

Palce, które leczą

Leczenie mocą palców wsparte mudrami o sprawdzonej skuteczności jest przydatne nie tylko do uzdrawiania dorosłych, ale także i dzieci. Japońskie prądy lecznicze wykorzystywane w holistycznym leczeniu działają podobnie jak akupunktura, akupresura czy masaż oparty na refleksologii stóp, a polegają na stymulowaniu poprzez przyłożenie dłoni – odpowiednich punktów na kanałach energetycznych, które przebiegają przez Twoje ciało.

Poznaj energetyczne punkty Twojego ciała

Wiele książek o zdrowiu traktuje dziedzinę uzdrawiania zbyt powierzchownie. Dzięki tej książce dowiesz się, jak za pomocą masowania i uciskania określonych punktów energetycznych wspomóc działanie poszczególnych organów i poprawić swoje samopoczucie. Metoda ta pozwoli Ci się zrelaksować i osiągnąć równowagę w całym organizmie.

Pozbądź się uciążliwych chorób i dolegliwości

Jest pomocna w przypadku trudno gojących się ran, przy stłuczeniach, zakrztuszeniach, czy przy bolącym karku. Idealna na ból gardła, kaszel, gorączkę, poparzenia, kłopoty żołądkowe, uczucie przesytu czy bóle zębów. Sprawdza się nawet przy depresji. Teraz Ty sam możesz zdecydować o tym, jak chcesz się czuć i w jakiej być formie. Nieważne, z czego składa się Twój pakiet genetyczny, Twoje zdrowie może poprawić się nawet o 100%. Zadbaj o siebie i innych.

Jin Shin Yutsu – japońska sztuka uzdrawiania

 

Patroni:

    ZAPISZ SIĘ