Osioł w okularach czyli jak przejrzeć na oczy

Tytuł oryginału: How to get rid of your glasses
  • ISBN: 978-83-8171-692-5;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 336;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: V- dodruk;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
30
0

Przygotuj się na silny wstrząs!

Być może treść tej książki cię obrazi i mocno tobą wstrząśnie. Prawdopodobnie Autor nazwie cię durniem. Niewątpliwie zarzuci ci przywiązanie do chorób i udowodni, że sam jesteś sobie winien. Pamiętaj jednak, że to wszystko po to, byś doprowadzony do ostateczności, dokonał samouzdrowienia i osiągnął sukces. Zrzucił okulary i wyleczył wzrok!

System zdrowotny doktora Mirsakarima Norbekova

Mirsakamir Norbekov to doktor psychologii, pedagogiki, filozofii medycyny Wschodu. Członek większości akademii naukowych i nauczyciel uzdrawiania holistycznego, terapii naturalnych oraz  technik uzdrawiających. Jego Instytut Uzdrawiania obejmuje 200 placówek w samej Rosji i kilkadziesiąt w innych krajach. Teraz dzięki tej publikacji jego innowacyjna metoda leczenia „jak poprawić wzrok” trafiła nareszcie do Polski. I bez wątpienia już każdy może posiąść tę mądrość tak bardzo potrzebną do samouzdrawiania.

Metoda przywracania wzroku wg dr. Norbekova

Metoda „jak poprawić wzrok”, dzięki której profesor Norbekov pomógł niezliczonej ilości osób w odzyskaniu zdrowia i wzroku opiera się na wielowiekowej nauce wschodniej. Autor wyjaśnia, że człowiek jako jedność ciała, umysłu i ducha ma niesamowity potencjał wewnętrzny, który można aktywować w dowolnym momencie. W książce prezentuje różne techniki uzdrawiające i terapie naturalne oparte na medycynie naturalnej. Dzięki nim bez wątpienia nauczysz się odkrywania i rozwijania własnych sił samouzdrawiania. Prawdopodobnie są one niezbędne do wykorzystania naturalnego potencjału fizycznego i psychicznego. Opisana w książce metoda podpowiada, jak uruchomić proces holistycznego uzdrawiania bez pomocy z zewnątrz. W związku z tym skutecznie rozwiążesz własne problemy i zmienisz przekonania, które skrywasz w swojej podświadomości. Autor uświadamia, że ciało to niezwykły instrument, który posiada niesamowite zdolności. Należy mu tylko na to pozwolić! Reasumując, dzięki tej książce odkryjesz jak uzyskać pełną siłę i zdrowie. Bez narzędzi, pigułek i lekarza. Z pewnością nauczysz się ufać zdolnościom swojego ciała i wykorzystywać je w ukierunkowany sposób.

Jak widzieć bez okularów – wszystko na temat przywracania wzroku

Autor – uznany naukowiec i terapeuta uzdrawiania holistycznego w sposób niezwykle kontrowersyjny, a zarazem w 100% skuteczny, uleczy Twoje oczy. Dzięki temu odkryjesz drogę do zdrowia i witalności. Wytknie ci on skrywane w twojej podświadomości słabości. Podpowie jak zwalczać niepożądane cechy. A także wskaże, jak one wpływają na stan zdrowia. Ty musisz jedynie przezwyciężyć wewnętrzne opory leżące u źródeł zaburzeń widzenia. Umożliwią ci to tajniki uzdrawiania holistycznego zaczerpnięte wprost z rosyjskiej filozofii zdrowia. To niezwykły podręcznik ćwiczeń zawierający nie tylko techniki uzdrawiające, terapie naturalne i techniki oddechowe. Ale również prezentujący trening emocji i cały wachlarz informacji jak być dobrym dla siebie.

Wszystko po to, byś wyleczył swoje oczy i dowiedział się jak poprawić wzrok

Dzięki tej książce rozbudzisz w sobie potencjał energetyczny i wprowadzisz system obronny organizmu. Odzyskasz równowagę emocjonalną pokonując choroby oczu oraz i te uznawane przez medycynę konwencjonalną za nieuleczalne. Odnajdziesz niezawodny sposób na pozbycie się jaskry, daltonizmu, astygmatyzmu, katarakty, dystrofii, krótko- i dalekowzroczności. Wykorzystaj uzdrawianie holistyczne, terapie naturalne i techniki uzdrawiające, by poprawić wzrok i pokonać choroby. Dzięki tablicom wzroku opracowanym przez dr. Norbekova okulary i szkła kontaktowe już wkrótce staną się tylko nieprzyjemnym wspomnieniem. A Ty utrzymasz zdrowie na wysokim poziomie. I w pełni zapanujesz nad swoim ciałem. Dodatkowo zmienisz swoje przekonania, które kryją się w twojej podświadomości.

Nie bądź osłem – wylecz oczy!

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ