Uzdrawiająca żywność boskiego lekarza

Terapeutyczna moc owoców, warzyw i ziół

  • ISBN: 978-83-7377-864-1;
  • Cena katalogowa: 99.90 zł;
  • Ilość stron: 448;
  • Oprawa: twarda;
  • Format: 16,5 x 24 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: II - dodruk;
Mariusz Warda
Irena Kloskowska
0
0

Zdrowe jedzenie pozwoli Ci wyeliminować powszechne choroby

Czy wiesz, dlaczego borówki nazywane są „pokarmem zmartwychwstania”, a szparagi „fontanną młodości”? Pewnie też zdziwisz się, słysząc, że banalny seler to jeden z najsilniejszych produktów przeciwzapalnych… Okazuje się, że dieta i zdrowe odżywianie mają olbrzymią moc zwalczania chorób. Poznaj więc zasady leczenia naturalną żywnością. Jest ona powszechnie dostępna, znajduje się dosłownie na wyciągnięcie Twojej ręki. Musisz wiedzieć, że sięgając po superżywność i stosując odpowiednie terapie naturalne, poradzisz sobie z tak poważnymi chorobami, jak: nowotwory, cukrzyca, choroba Alzheimera, schorzenia autoimmunologiczne, depresja czy dolegliwości serca. Zresztą lista chorób, w sprawdza się leczenie naturalną żywnością jest znacznie dłuższa. Zdrowe jedzenie sprawi, że uzyskasz doskonałe efekty bez konieczności sięgania po leki. Wystarczy, że wybierzesz dietę, której celem jest wzmacnianie i oczyszczanie organizmu. Dzięki tej książce uzdrawiająca żywność boskiego lekarza nie będzie miała przed Tobą żadnych sekretów. Poznasz fundamentalne zasady zdrowego odżywiania, które dają gwarancję ochrony przed poważnymi chorobami. Zdobędziesz wiedzę na temat terapeutycznej mocy owoców i warzyw oraz dowiesz się, jak je stosować, by osiągnąć optymalne efekty w staraniach o zdrowie.

Jaka dieta pomoże Ci cieszyć się zdrowiem przez długie lata

Zdrowe jedzenie w postaci owoców, warzyw i ziół jest potężnym narzędziem samoleczenia. Trzeba jednak wiedzieć, jak przekształcić je w superżywność – lekarstwo na uciążliwie choroby. Tylko wówczas dieta będzie skuteczna. W niniejszej książce znajdziesz charakterystyki pięćdziesięciu najbardziej wartościowych pokarmów, pogrupowanych na cztery kategorie. Opis każdego z nich uwzględnia szczegółowe informacje na temat korzyści zdrowotnych służących wzmacnianiu i oczyszczaniu organizmu. Poza tym zawiera listę objawów i dolegliwości, które dany pokarm będzie w stanie wyeliminować. W książce znaleźć też można informacje o korzyściach emocjonalnych wynikających z leczenia naturalną żywnością. Do opisu każdego pokarmu dołączono też prosty i smaczny przepis kulinarny, dzięki czemu przygotowanie zdrowego jedzenia stanie się łatwiejsze.

Książka o terapii naturalnej innej niż wszystkie

Autor podchodzi do kwestii zdrowia i diety holistycznie. Zamiast ograniczać się np. do zapewnienia oczom określonej dawki luteiny czy wapnia kościom, pisze o figach, które dają maksymalne korzyści dopiero po zjedzeniu dziewięciu sztuk na raz, o ziemniakach, które odkryją Twoją prawdziwą naturę oraz o tym, w jaki sposób daktyl-talizman zapakowany do kieszeni pomoże Ci pożywić się w podróży. Udziela też odpowiedzi na pytania, dlaczego dolegliwości, takie jak ciągły niepokój, zapalenie okrężnicy, stres, a nawet demencja, w tak zastraszającym tempie atakują ludzi na całym świecie. W efekcie zyskasz wiedzę, jak stosując leczenie naturalną żywnością, uchronić się przed powszechnymi chorobami. Wystarczy, że odkryjesz terapeutyczną moc owoców i warzyw, które wspomogą Cię w procesie wzmacniania i oczyszczania organizmu.

Zaskakujące prawdy o zdrowym jedzeniu i naturalnej żywności!

W część prawd dotyczących zdrowego odżywiania trudno będzie Ci uwierzyć. Jak bowiem potraktować rewelacje o soku z selera wspomagającym trawienie czy cebuli likwidującej nieświeży oddech? To wszystko zostało jednak potwierdzone naukowo. Dlatego nie dziw się, gdy przeczytasz o podobieństwach między awokado a kobiecym mlekiem, a także cytrynach, które są w stanie…. podnieść na duchu po otrzymaniu niepomyślnych wieści. Dzięki tej książce poznasz superżywność, która przywróci jasność umysłu, pomoże pozbyć się kamieni żółciowych, problemów z tarczycą, migren oraz setek innych dolegliwości. Wśród nich znajdują się między innymi wahania wagi, schorzenia autoagresywne, cukrzyca, nowotwory, chroniczne zmęczenie, stany zapalne i borelioza. Poznasz terapeutyczną moc owoców i warzyw, takich jak: kiwi, kokos, ogórek i wiele innych przykładów superżywności. Autor wyjawi Ci również prawdę o zachciankach żywieniowych, oczyszczaniu organizmu, kluczową rolę owoców w eliminowaniu bezpłodności oraz metody przekucia stresu na własną korzyść. Jak widać, uzdrawiająca żywność boskiego lekarza może poprawić stan Twojego zdrowia w wielu aspektach.

Autor bestsellerów odkrywa przed Tobą sekrety skutecznej terapii naturalnej

Anthony William jest autorem bestsellerów New York Timesa, wśród nich książki „Boski lekarz: sekrety leczenia chorób przewlekłych i niewyjaśnionych”. Posiada wyjątkową zdolność – potrafi nawiązać kontakt z wyższą duchowością, która dostarcza mu nadzwyczajnych informacji na temat uzdrawiania. Kiedy miał cztery lata, zaszokował rodzinę oświadczeniem, że niewykazująca żadnych objawów babcia ma raka płuc, co zostało potwierdzone późniejszymi badaniami. Anthony William do dziś korzysta z tego daru, aby pomagać ludziom odzyskać zdrowie. Jego sukcesy terapeutyczne zdobyły mu zaufanie i wdzięczność setek tysięcy ludzi na całym świecie, w tym gwiazd filmowych, wpływowych biznesmenów, profesjonalnych sportowców i autorów bestsellerów.

Rozwiązanie dla wygodnych – nie tylko możesz przeczytać, ale też posłuchać!

Ta znakomita książka o leczeniu naturalną żywnością dostępna jest nie tylko w tradycyjnej wersji „papierowej”, ale też jako bardzo praktyczny audiobook. Dzięki temu niezwykle wygodnemu rozwiązaniu możesz jej słuchać podczas przerw w pracy, jadąc samochodem lub relaksując się w domowym zaciszu. Zyskujesz w ten sposób dodatkową możliwość obcowania z ulubioną lekturą!

Jedzenie zamiast leczenia!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ