Pozwól sobie na dialog dusz

  • ISBN: 978-83-7377-279-3;
  • Cena katalogowa: 29.90 zł;
  • Ilość stron: 183;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2007;
Janusz Nawrocki
NW-Monika Muszyńska
0
1

Daj sobie szansę

Codzienna gonitwa, rzesze obowiązków oraz wieczny „niedoczas” sprawiają, że nasz mózg, ciało i dusza są zmęczone. Często nieświadomie dajemy się ponieść konsumpcyjnemu trybowi życia. Nie zwalniamy. Nasze relacje z ludźmi są zwykle powierzchowne. Nie analizujemy otaczającej nas rzeczywistości, po prostu pędzimy do przodu. A gdyby tak zatrzymać się na chwilę, włączyć pauzę i zrobić coś dla swojej duszy? Wziąć do ręki wiersze i pozwolić sobie na uwolnienie skrywanych emocji.

O miłości, duszy i tożsamości

„Pozwól sobie na dialog dusz” to współczesna poezja, która zabierze Cię w podróż do świata wiedzy o swoim istnieniu, bycie we Wszechświecie wypełnionym różnorodnymi myślami krążącymi między ludźmi. Elżbieta Zuzanna Bronikowska w sposób szczególny i niezwykle przejrzysty zebrała i usystematyzowała wiedzę na temat emocji człowieka. Wprowadziła tym samym nowy etap w rozumieniu sensu ludzkiej egzystencji. Posługując się ogromną wrażliwością, charakterystyczną dla osób o poetyckiej duszy i mądrości przekazywanej z pokolenia na pokolenie, skategoryzowała przemyślenia na temat ludzkiej duszy oraz umysłu.

Niech złote myśli nadadzą kierunek

Złote myśli autorki pozwalają na analizę własnego życia, uczuć oraz relacji z najbliższymi osobami. W tym poetyckim zbiorze nie znajdziesz typowych wierszy miłosnych. To zbiór utworów i aforyzmów mówiących o miłości do siebie, drugiego człowieka, duszy, przyjaźni i tęsknocie. Aforyzmy autorstwa Pani Elżbiety Bronikowskiej mogą stać się Twoim drogowskazem – jak żyć aby osiągnąć szczęście, spełnienie i spokój.

Nakarm duszę

Wybór każdej złotej myśli jest dążeniem do samostanowienia o swoim losie, a interpretacja powodem do poczucia się jednostką wyjątkową. Zatrzymaj się na chwilę, usiądź wygodnie i pozwól poezji ukoić swój skołatany codziennością umysł. Daj sobie szansę na odnowę ducha dzięki pięknym wierszom i aforyzmom, które płyną z kart tej książki.

Podejmij dialog ze swoją duszą

ZAPISZ SIĘ