Anielskie słowa

Podręcznik

  • nakład wyczerpany
  • ISBN: 978-83-7377-490-2;
  • Cena katalogowa: 29.20 zł;
  • Ilość stron: 160;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 11.5 x 16.5;
  • Data ostatniego wydania: 2011;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
NW-Mariusz Golak
0
1

Znaki zesłane z niebios

Czy to możliwe, że przez Twoje słowa przemawiają anioły? Doreen Virtue – jasnowidząca pracująca z niebiańskimi istotami i jej syn Grant – metafizyk piątego pokolenia, podczas nagrywania audycji radiowej odkryli, że gdy wypowiadają słowo anioł, to wykres w programie komputerowym układa się w kształt… anielskich skrzydeł. Idąc tym tropem przeanalizowali wiele wyrażeń i wywnioskowali, że te o pozytywnym zabarwieniu mają duże wykresy graficzne, w odróżnieniu od negatywnych, których wykresy są małe.

Rzeczywistość kreowana przez wypowiedzi – to możliwe

W niniejszej publikacji autorzy prezentują przeróżne diagramy odnoszące się do pojedynczych wyrazów i całych zdań, które są namacalnym dowodem, na to, że mowa ma wysokie i niskie wibracje. Ma to wpływ także na tworzenie pozytywnych doświadczeń oraz na kreowanie rzeczywistości przez myśli i wypowiedzi.

Zastąp swoje negatywne myśli i słowa pozytywną energią

Gdy nieustannie jesteś pogrążony w negatywnych myślach, w których dominuje zazdrość, złość zawiść czy gniew – otacza Cię negatywna energia, która utrudnia Ci realizowanie swoich celów. Również jeżeli wypowiadane przez Ciebie słowa mają charakter negatywny, to posiadają niskie wibracje w przeciwieństwie to wyrazów, zdań czy myśli, które powszechnie uznawane są za pozytywne. Łatwo możesz to sprawdzić, w czym może Ci niniejsza publikacja. Dzięki wykresom graficznym poznasz prawdę na temat energii, jaką naładowane są poszczególne słowa.

Anielskie słowa na sukces, powodzenie i bogactwo

Czy zdawałeś sobie sprawę, że od tego, w jaki sposób myślisz i mówisz o np. swoich finansach, pracy, celach czy marzeniach zależy to, czy się one spełnią i odniesiesz sukces i osiągniesz wyznaczony cel. Dzięki wielu przykładom przedstawionym w publikacji zamiast mówić „Mam zbyt mało pieniędzy”, „Nie uda mi się tego zrobić” zaczniesz inaczej postrzegać swoje życie. Odtąd będziesz myślał i mówił pozytywnie: „Udało mi się! Poradzę sobie ze wszystkim!”, „Mam dużo pieniędzy, mogę opłacić rachunki i pozwolić sobie na przyjemności” i przekonasz się, jak przyjemne i lekkie może być Twoje życie.

Sposób postrzegania konkretnych słów ma znaczenie

Autorzy książki przeanalizowali, że słowa o jednoznacznie pozytywnym lub negatywnym znaczeniu mają odpowiednio rozległe lub ściśnięte wykresy. Dzieje się tak, ponieważ dobre słowa naładowane są dużą ilością pozytywnej energii, natomiast negatywne słowa są ich przeciwieństwem. Inaczej wygląda sprawa ze słowami postrzegany subiektywnie. W książce opisany został przykład słowa leki – jeśli ktoś kojarzy leki jako środek na wyzdrowienie i eliminację chorób, tym samym wiąże się to ze słowem miłość – wykres graficzny słowa leki jest rozległy. Natomiast jeśli stosujemy leki nieodpowiednio i zbyt często, może wiązać się to z uzależnieniem. Tutaj wykres był bardzo wąski i ściśnięty. To tylko jeden z wielu przykładów, których w publikacji jest znacznie więcej.

Możesz świadomie poprawić swoje życie dzięki pozytywnym wrażeniom

Jeżeli chcesz poprawić jakość życia, zacznij używać odpowiednich zdań, które niczym anielscy opiekunowie wzniosą Cię ku nowym horyzontom. Wystarczy, że będziesz wykorzystywać pozytywne wyrażenia, a doświadczysz szybkich i znaczących zmian w życiu. Poprzez pozytywne wypowiadane słowa i myśli osiągniesz wyznaczone przez siebie cele a także wzbogacisz swój domowy budżet. Poczujesz pozytywną energię i dobro, jakie z nich emanuje. Z każdym słowem posyłasz światu strumień energii. Od Ciebie zależy jaka ona będzie!

Energia zaklęta w słowach

  • nakład wyczerpany
ZAPISZ SIĘ