Anioły medytacja, afirmacja, przepowiednia – książka + karty

  • ISBN: 978-83-8171-796-0;
  • Cena katalogowa: 79.70 zł;
  • Oprawa: pudełko;
  • Format: 7,9 x 13,3 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Janusz Nawrocki
Paweł Uklejski
0
0

Jak uzyskać wsparcie i opiekę od aniołów. Karty duchowe ci w tym pomogą

Dzięki tym pięknym kartom, opatrzonym niezwykle plastycznymi grafikami, będzie to łatwiejsze niż myślisz. Możesz prosić anioły o wszystko, czego zapragniesz – miłość, sukces w pracy, dobre zdrowie czy szczęśliwy związek. Na twoją każdą prośbę anioły odpowiedzą z bezinteresowną miłością i udzielą ci swojego anielskiego wsparcia i opieki. Wykorzystaj channeling i umocnij swoje praktyki duchowe dzięki tym kartom anielskim.

Karty anielskie – twoi duchowi przewodnicy

W talii znajdziesz 39 pięknych, plastycznych kart. Dodatkowo w dobrze opracowanej książce znajdują się opisy wszystkich kart anielskich. Są one ponumerowane według zasad numerologii. Każda z kart posiada energię, znaczenie i przesłanie danej cyfry, do której została przydzielona. Wiedza numerologiczna pokrywa się z symboliką kart aniołów. Daje to możliwość lepszego ich zrozumienia, głębszego wtajemniczenia i oczywiście swobodnego posługiwania się nimi w afirmacji i medytacji.

Poczet aniołów można również wykorzystać tak, jak każdą inną talię kart klasycznych czy Tarota, w praktyce wróżebnej, do prognozowania przyszłości oraz sporządzania portretu charakteru i osobowości człowieka.

Odkryj znaczenie każdej z kart duchowych

Do kart dołączona jest instrukcja, która szczegółowo opisuje znaczenie każdej z nich i sprawia, że bez problemu zinterpretujesz znaczenie tych małych dzieł sztuki. Dowiesz się z niej, w jaki sposób oczyścić talie kart, a także w jaki sposób przygotować ją do użycia i napełnić pozytywna energią. Zadawane przez Ciebie pytania lub wątpliwości zawsze przyciągną taką kartę, która stanowi odpowiedź na Twoje problemy. Dowiedz się, jak uzyskać wsparcie i opiekę od aniołów.

Sięgaj po wsparcie Aniołów każdego dnia!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ