Podręcznik uzdrawiania z aniołami. Medytacje, modlitwy, przewodnictwo

  Odkryj, z którym posłańcem niebios powinieneś się kontaktować w kwestii określonego problemu, włączając w to depresję, niepokój, brak pewności siebie, kłopoty finansowe i zdrowotne. Dzięki książce poznasz niezawodne sposoby uzyskiwania i efektywnego wykorzystywania niebiańskiego wsparcia. Zaproś anioły do swojego życia.

  • ISBN: 978-83-7377-695-1;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 256;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2014;
  • Nr wydania: I;

  I Ty uzyskaj wsparcie z niebios

  Zewsząd docierają do nas informacje o niesprawiedliwościach, przemocy i kryzysach. Nie czujemy się bezpiecznie, kiedy cały czas pojawiają się nowe choroby i zastanawiamy się nad tym, czy nasza przyszłość, zarówno osobista, jak i gatunku ludzkiego, nie stoi na skraju przepaści. Teraz jednak życie może nabrać jaśniejszych barw dzięki wsparciu niebios. Wszystko to za sprawą obecności aniołów w naszym życiu. Dzięki tej publikacji dowiesz się, jak zaprosić anioły do swojego domu i na co dzień cieszyć się ich boskim przewodnictwem.

  Utwórz swoją więź z aniołami

  Patricia Papps zgłębiała nauki dotyczące aniołów i praktykowała medytację z nimi oraz duchowe uzdrawianie przez ponad dwadzieścia pięć lat. W tej książce prezentuje modlitwy i inne sposoby zacieśniania więzi z tymi niebiańskimi istotami. Znajdziesz tu konkretne zwroty do archaniołów, cherubinów czy serafinów a także nauczysz się prosić swojego Anioła Stróża o wsparcie i pomoc w trudnych chwilach.

  Rozwiązywanie problemów dzięki anielskiej energii

  Teraz Ty również nauczysz się nawiązywać kontakt z anielską energią, która zapewni Ci dostęp do wewnętrznej mądrości i uzdrowi wszelkie problemy dotyczące relacji międzyludzkich czy poczucia osamotnienia. Uodpornisz się na niekorzystne oddziaływania, zwalczysz zło, uzdrowisz choroby oraz osiągniesz wiele więcej. Usuniesz również negatywne blokady, a także odnajdziesz inspirację i zapewnisz sobie dobrobyt oraz bogactwo.

  Rozświetl swojego ducha i umysł

  Odkryj, z którym posłańcem niebios powinieneś się kontaktować w kwestii określonego problemu. Do Archanioła Jofiela możesz się zwrócić zarówno wtedy, gdy chcesz znaleźć w sobie źródło inspiracji, jak i podczas cierpienia na depresję. Archanioł Chamuel pomoże Ci odnaleźć właściwą ścieżkę duchową i poprawić sytuację materialną. W kwestii poszczególnych dolegliwości fizycznych bardzo przydatnym okaże się Archanioł Rafael, a grupa aniołów zwana Mocami usunie negatywne blokady wewnętrzne. Sprawdź, w czym specjalizują się pozostali niebiańscy posłańcy i już dzisiaj skutecznie wykorzystaj ich wsparcie.

  Zaproś anioły do swojego życia.

    

   Patroni:

   ZAPISZ SIĘ