Podręcznik uzdrawiania z aniołami

Medytacje, modlitwy, przewodnictwo

  • ISBN: 978-83-7377-695-1;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 256;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2014;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Paweł Uklejski
0
0

Medytacje z aniołami – utwórz z nimi więź, wzmocnij duchowość i rozpocznij uzdrawianie duchowe z aniołami

Zewsząd docierają do nas informacje o niesprawiedliwościach, przemocy i kryzysach. Nie czujemy się bezpiecznie, kiedy cały czas pojawiają się nowe choroby i zastanawiamy się nad tym, czy nasza przyszłość, zarówno osobista, jak i gatunku ludzkiego, nie stoi na skraju przepaści. Teraz jednak życie może nabrać jaśniejszych barw dzięki wsparciu nieba. Wszystko to za sprawą obecności aniołów w naszym życiu. Dzięki tej publikacji dowiesz się, jak zadbać o zdrowie i zaprosić anioły do swojego domu i na co dzień cieszyć się ich boskim przewodnictwem. Medytacje z aniołami uwolnią Twój umysł od negatywnej energii i uzdrowią Twoje życie i zwalczą choroby.

Dowiedz się, jak zaprosić anioły do domu. Zadbaj o swój rozwój duchowy i duchowe uzdrawianie z aniołami

Patricia Papps zgłębiała nauki dotyczące aniołów i praktykowała medytację z nimi oraz duchowe uzdrawianie przez ponad dwadzieścia pięć lat. W tej książce prezentuje modlitwy i inne sposoby zacieśniania więzi z tymi niebiańskimi istotami. Znajdziesz tu konkretne zwroty do archaniołów, cherubinów czy serafinów. Poza tym nauczysz się modlitwy do swojego Anioła Stróża o wsparcie i pomoc w trudnych chwilach. Medytacje z aniołami pozwolą Ci odkryć Twoje prawdziwe potrzeby i dzięki temu pomogą rozwiązywać codzienne problemy. Staną się one formą terapii i szczególnej modlitwy. Prowadzą Cię tym samym ku naprawdę szczęśliwemu i gwarantującemu spełnienie życiu. Aby skutecznie zadbać o zdrowie nie potrzebujesz kosztownych terapii.

Medytacje z aniołami rozwiążą Twoje problemy i rozwiną duchowość

Teraz Ty również nauczysz się nawiązywać kontakt z anielską energią. Zapewni Ci ona dostęp do wewnętrznej mądrości i uzdrowi wszelkie problemy dotyczące relacji międzyludzkich czy poczucia osamotnienia. Uodpornisz się na niekorzystne oddziaływania, zwalczysz zło, uzdrowisz choroby oraz osiągniesz wiele więcej. Usuniesz również negatywne blokady, a także odnajdziesz inspirację i zapewnisz sobie dobrobyt oraz bogactwo. Patricia Papps pokazuje, jak można pracować z tymi istotami z nieba, by powodować powstawanie cudów i sprawić, że spełnią się nawet największe marzenia. Naucz się nawiązywać kontakt z anielską energią, która zapewni ci dostęp do wewnętrznej mądrości i uzdrowi wszelkie problemy dotyczące relacji międzyludzkich czy poczucia osamotnienia.

Rozświetl swojego ducha i umysł. Włącz duchowe uzdrawianie i terapie energią

Odkryj, z którym posłańcem niebios powinieneś się kontaktować w kwestii określonego problemu. Do Archanioła Jofiela możesz się zwrócić zarówno wtedy, gdy chcesz znaleźć w sobie źródło inspiracji, jak i podczas cierpienia na depresję. Archanioł Chamuel pomoże Ci odnaleźć właściwą ścieżkę duchową i poprawić sytuację materialną. W kwestii poszczególnych dolegliwości fizycznych bardzo przydatnym okaże się Archanioł Rafael, a grupa aniołów, zwana Mocami usunie negatywne blokady wewnętrzne. Niezawodne będą też modlitwy do Twojego Anioła Stróża. Sprawdź, w czym specjalizują się pozostali niebiańscy posłańcy i już dzisiaj skutecznie wykorzystaj ich wsparcie. Twój anioł uzdrowienia jest na wyciągnięcie ręki.

Zaproś anioły do swojego życia

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ