Boska i wojownicza. Zostań kobietą jaką chcesz być
  • ISBN: 978-83-7377-755-2;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 216;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2016;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Monika Muszyńska
0
0

Kobiety bywają zbyt samokrytyczne

Współczesne kobiety stały się mistrzyniami życiowej żonglerki. Dbają o swój rozwój osobisty, odnoszą sukcesy, pracują zawodowo i są zaangażowane w relacje z partnerami, dziećmi oraz przyjaciółmi, przy czym często stawiają dobro innych ponad własne. Kiedy jednak czują się tym wszystkim zbyt przytłoczone albo nie osiągają perfekcji, stają się największymi krytykami siebie, zamiast być najlepszymi przyjaciółkami. Tracą wtedy poczucie własnej wartości oraz pewność siebie i nie wiedzą jak uwierzyć w siebie na nowo.

Przyjrzyj się sobie samej

Czy uważasz, że jesteś boska? Czy kochasz i szanujesz siebie każdą swoją cząstką? Czy musisz walczyć o siłę i pasję w swoim życiu? Czy przydałoby Ci się więcej beztroskiej radości czerpanej z bycia po prostu sobą? To znaczy, że czas na wewnętrzną rewolucję i odzyskanie miłości wojowniczki oraz ucieleśnienie mądrości bogini w celu przywrócenia równowagi i harmonii.

Pokochaj siebie, kimkolwiek jesteś

To książka dla wszystkich kobiet, bez względu na wiek czy etap, w którym się znajdują. Autorka jest mistrzynią, przewodniczką i nauczycielką, która utożsamia koncept wojowniczki i bogini w swoim życiu. Dzięki swojemu doświadczeniu, pragnie pomóc nowemu pokoleniu kobiet rozpocząć ich własną podróż ku wewnętrznej transformacji. Każda lekcja, której udziela, daje wgląd w sferę duchową, fizyczną i intelektualną, a także pozwala na psychologiczny rozwój i samodoskonalenie. Swoją wiedzę zaczerpnęła z mądrości buddyzmu, tradycji Tolteków i pradawnej duchowości Bogini Ziemi. Dzięki niej zmienisz swoją świadomość, dowiesz się jak pokochać siebie oraz poznasz wiele rytuałów i ćwiczeń, które Cię wesprą i zainspirują, a także pomogą spełnić marzenia, odkryć siebie i wydobyć ze swojego wnętrza to, co najlepsze.

Odczujesz wiele pozytywnych zmian

Wojownicza energia jest mieszanką skupienia, poświęcenia, celowości i determinacji, która daje moc. Kiedy ją okiełznasz, staniesz się pewna siebie, odzyskasz jasność umysłu i dasz z siebie 100% w każdym działaniu. Natomiast energia bogini obudzi w Tobie przepływ kreatywności, bezwzględnej miłości, przyjemności, pasji i mądrości. Zapewniając sobie tę moc, staniesz się boska. Będziesz w stanie żyć w radosnej samoakceptacji i szacunku dla samej siebie, a także wsłuchasz się w swój duchowy, wewnętrzny głos. Świat potrzebuje Twojej życzliwości i miłości, Twojej potęgi, Twoich mistycznych rytuałów, Twojej cichej obecności, Twojego wspaniałego wizjonerstwa oraz Twojej ujmującej stałości.

Wykorzystaj swój kobiecy potencjał.

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ