Buddyjska recepta na miłość

Wolni w związku

  • ISBN: 978-83-7377-604-3;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 272;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2013;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
NW-Ewelina Kuryłowicz
0
1

Jak opanować emocje w związku?

Każdy związek jest wielką mieszanką różnych uczuć zarówno tych pięknych jak radość, szacunek, troska o drugą osobę oraz tych trudnych, jak zazdrość, gniew czy obojętność. W buddyzmie właśnie te negatywne emocje są podstawą rozwoju związku, to je w końcu przekształcamy w mądrość, szczęście i prawdziwą miłość. To pozwala nam odnaleźć receptę na miłość i uczy jak być szczęśliwym w związku. Uświadamia nam również, że nie warto marnować czasu na toksyczne związki i toksyczną miłość. Im szybciej takie uczucia zrozumiesz, tym bardziej optymistycznie możesz patrzeć w przyszłość.

Jak uzdrowić swój związek i obudzić miłość?

Autor – Matthias Ennenbach – to buddysta, od 20 lat pomaga uzdrawiać relacje w związkach wykorzystując buddyjskie mądrości. W swojej codziennej pracy łączy ze sobą teorię i praktykę zaczerpniętą z nauk Dalekiego Wschodu z psychoterapią świata Zachodu. Dzięki jego radom nauczysz się rozpoznawać swoje uczucia i będziesz mógł określić te, które stanowią najczęstszą przyczynę konfliktów i braku zaufania w związku. Dowiesz się jak naprawić związek i go wzmocnić. Wszystkie emocje są w nas i do nas należą. Na szczęście to my sami je tworzymy i jesteśmy w stanie je kontrolować. Autor przedstawia metody, które pomogą Ci uniknąć zbędnych napięć i otworzą Cię na prawdziwą miłość.

Jak uniknąć niepotrzebnych emocji?

W książce znajdziesz konkretne ćwiczenia, medytacje i techniki, dzięki którym staniesz się niezależny od zewnętrznych bodźców i unikniesz związanych z nimi niepotrzebnych emocji. A gdy pojawi się problem w Twoim związku zadbasz o to, aby go rozwiązać. Prawdziwe partnerstwo jest oparte na wspieraniu, zaufaniu i miłości. Będąc w związku możesz czuć się naprawdę wolny. Wielowiekowe mądrości buddyjskie są aktualne do dziś i teraz sam możesz z nich czerpać ogromną wiedzę i doświadczenie.

Ta książka pozwoli:

– poznać tę część buddyzmu, która jest bardzo pomocna, i może stać się praktyczną metodą leczenia wszelkich cierpień fizycznych i duchowych w naszym życiu
– dowiedzieć się, jak można rozwiązywać problemy miłosne i inne osobiste
– uzyskać wiedzę na temat tego, jak samodzielnie odnaleźć i ustabilizować w sobie miłość, radość, szczęście, a także współczucie.

Stwórz szczęśliwy związek.

 

Patroni:

    ZAPISZ SIĘ