Karty pieniądze i prawo przyciągania - Okładka książki

Karty pieniądze i prawo przyciągania

  • ISBN: 978-83-7377-423-0;
  • Cena katalogowa: 69.60 zł;
  • Ilość stron: 296;
  • Oprawa: pudełko;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2010;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
NW-Ewelina Kuryłowicz
0
1

Zastosuj Prawo Przyciąganie w swoim życiu

Amerykańscy odkrywcy Prawa Przyciągania Esther i Jerry Hicks od wielu lat głoszą ideę szczęśliwego życia. Książki z ich bestsellerowej serii „Sekret Prawo Przyciągania” osiągnęły w Polsce ogromny sukces – ponad 60 000 sprzedanych egzemplarzy. Misją życiową Esther i Jerry`ego Hicks stało się przekazywanie sekretu działania największego i najbardziej naturalnego prawa działającego we Wszechświecie – Prawa Przyciągania.

Prosty kurs zdobywania fortuny

Jeśli chcesz zrozumieć, jak zawsze mieć pieniądze – tyle ile zamarzysz – wykorzystaj obrazkowy kurs osiągania DOBROBYTU. Każdego dnia, choćby przez chwilę, rozmyślaj nad tymi kartami, a zauważysz w sobie zmiany. Obcowanie z niepowtarzalną talią 60 kart zawierających zdania-przesłania, zdania-mądrości, zdania-zagadki wraz z przekazem Nauk Abrahama ozdobionych jedyną w swoim rodzaju grafiką sprawi, że poczujesz się jakbyś złapał złotą rybkę, która spełni każde Twoje życzenie. A co najważniejsze możesz je mieć ciągle przy sobie – całą talię lub wybraną jedną kartę i w każdej chwili wykorzystywać moc Prawa przyciągania.

Myśl pozytywnie o pieniądzach

Jeśli chcesz, aby Prawo Przyciągania zadziałało w Twoim przypadku, musisz stale myśleć w pozytywny sposób o swoich finansach, tak by stale pomnażać swoje pieniądze. Twoje myśli muszą być skupione na podwajaniu swoich oszczędności, w przeciwnym razie Prawo Przyciągania przyniesie odwrotny skutek. Zatem skupiaj swoje myśli wokół pieniędzy, a karty Ci w tym pomogą. Pozytywne przesłania każdej z nich wzmocnią Twój myślowy przekaz, by stał się on jeszcze skuteczniejszy. Dzięki nim przekonasz się o prawdziwości Prawa Przyciągania w praktyce.

Pieniądze to nie wszystko, ale…

„Masz rację, gdy mówisz, że pieniądze to nie wszystko. Z pewnością nie potrzebujesz ich, by
w pełni czerpać radość z życia. Jednakże w naszym społeczeństwie tak wiele aspektów
życia związanych jest z finansami, że wielu ludzi utożsamia je z pojęciem wolności.
Od kiedy wolność stała się podstawowym dogmatem dotyczącym egzystencji,
to w połączeniu z pieniędzmi jest w stanie stworzyć Ci zrównoważony, stabilny fundament,
stanowiący nieocenioną wartość w wielu aspektach Twego życia”.

Przyciągaj to, czego potrzebujesz

Dzięki tej niezwykłej talii kart dowiesz się, jak przyciągnąć do siebie pieniądze. Wystarczy, że zastosujesz jedną bardzo ważną zasadę. Pamiętaj o prostocie tego niezwykłego Prawa: otrzymujesz to, co przyciągasz. Przyciągasz to, na czym się koncentrujesz. Zatem koncentruj się tylko na tym, co chcesz. Wyobrażaj sobie tylko to, co chcesz mieć, kim być, co chcesz doświadczyć. Wizualizuj same wspaniałości, których pragniesz. Właśnie w taki sposób będziesz mógł przyciągnąć do siebie pieniądze i wszelkie bogactwo. Talia ta stanowi rozszerzenie wydanej wcześniej książki o tym samym tytule. Może być też doskonałym prezentem dla bliskiej i ważnej Ci osoby.

Karty, które gwarantują bogactwo

 

Patroni:

    ZAPISZ SIĘ