Mądrość Twoich duchowych przewodników

Jak na co dzień uzyskać pomoc i wsparcie od największych nauczycieli

  • ISBN: 978-83-8171-313-9;
  • Cena katalogowa: 39.90 zł;
  • Ilość stron: 192;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
0

Duchowi przewodnicy chronią i inspirują przez całe życie

Nasi duchowi przewodnicy zamieszkują wiele wymiarów i być może nigdy nawet nie przybrali ludzkiej postaci. Niewykluczone, że poznaliśmy ich już w tym życiu jako członków rodziny i przyjaciół, którzy potem przenieśli się do Świata Duchów, rozpoczynając etap życia po śmierci. Rozwój duchowy twojej duszy jest tym, co łączy przewodników bez względu na ich pochodzenie. Są oni najważniejszymi osobistymi nauczycielami. Inspirują, wpływają, chronią i prowadzą cię przez całe życie. Na każdym kroku pomagają wypełnić twoje przeznaczenie. Zdumiewa fakt, że każdy może nawiązać kontakt ze swoimi przewodnikami, nawet nie będąc profesjonalnym medium. Wystarczy uwrażliwić swoją intuicję i wzmocnić duchowość. Choć większość ludzi tego nie dostrzega, komunikacja między nimi a duchami odbywa się nieustannie. Dzięki tej książce dowiesz się, jak nawiązać kontakt z duchowymi przewodnikami i czerpać z ich mądrości. Otworzy ona przed tobą drzwi do świata ezoteryki i parapsychologii, byś mógł otrzymać pomoc aniołów w rozwiązywaniu swoich codziennych problemów i dylematów.

Jak wkroczyć do Świata Duchów i skorzystać z pomocy aniołów

Autor udowadnia, że Świat Duchów jest naszym prawdziwym domem. Wrócimy do niego po ukończeniu nauki w szkole, jaką jest życie na ziemi. Dzieje się tak dlatego, gdyż życie po śmierci jest kolejnym etapem wędrówki naszej duszy. Przesłania zawarte w tej książce pomogą Ci zrozumieć, że istnieje siła wyższa, obecna w tobie i poza tobą, która da ci energię do rozwoju duchowego. Zrozumiesz, że nic nie dzieje się przez przypadek. Jesteś tu, bo masz określony cel, którego znaczenie przewyższa jakiekolwiek cele materialne. Z pewnością twoja duchowość jest w stanie przekroczyć ograniczenia ciała fizycznego. By tak się stało, musisz tylko obudzić w sobie wrażliwość i intuicję.

Współczesne medium dzieli się z tobą swoimi doświadczeniami

Czy wszyscy mamy duchowych przewodników? Jak nawiązać z nimi kontakt i skorzystać z pomocy aniołów? James Van Praagh często słyszy te i podobne pytania od osób, które przychodzą na spotkania z nim. On już w dzieciństwie poznał na nie odpowiedzi. Teraz pragnie je przekazać innym. Książka opowiada o jego osobistych doświadczeniach. W jego przypadku manifestacje duchów rozpoczęły się we wczesnym dzieciństwie. Doświadczenia zbierane na przestrzeni lat pozwoliły na wysnucie wniosków, które niejednokrotnie szokowały samego Van Praagha. Choćby to, że często wierzymy, że opiekunami duchowymi są tylko byty, które przebywają w sferach duchowych. Prawda jest zupełnie inna. Przewodnikami mogą być też ludzie, których spotykasz na co dzień – przyjaciele, sąsiedzi, krewni, a często nawet nieznajomi. Ziemscy opiekunowie nie są świadomi tego, że pełnią rolę twoich nauczycieli. Dlatego warto pamiętać, że to, jak długo dany przewodnik zostanie z nami, zależy od tego, na jakim poziomie rozwoju znajduje się nasza dusza.

Dzięki wskazówkom tego wybitnego medium:

– dowiesz się, skąd pochodzą duchowi przewodnicy i czym się zajmują,
– zrozumiesz sens życia po śmierci,
– odkryjesz nowy impuls dla swojego rozwoju duchowego, czerpiąc z doświadczeń ezoteryki i parapsychologii,
– poznasz różnych przewodników i przekonasz się, jaką rolę odgrywają w twoim życiu,
– otrzymasz konkretne wskazówki od nauczycieli Autora, odnoszące się do różnych sytuacji i okoliczności życiowych,
– dowiesz się, jak obudzić swoją intuicję, podnieść wibracje energii i wzmocnić duchowość,
– nauczysz się bezpiecznie nawiązywać kontakt ze swoimi wewnętrznymi przewodnikami tak, aby nie otworzyć się na niepożądane energie.

Czerp mądrość od duchowych przewodników

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ