Rozmowy Mistrzów o najważniejszych prawach życia

  • ISBN: 978-83-8171-333-7;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 149;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Irena Kloskowska
NW-Irena Kloskowska
30
1

Rozmowy dwóch mistrzów – poznaj przesłanie świadomości Abraham za pośrednictwem Esther Hicks

Co się stanie, kiedy spotkają się jeden z najbardziej inspirujących nauczycieli duchowych wszech czasów i najwyżsi mędrcy wszechświata? Ta książka jest relacją ze spotkania dwóch Mistrzów. Dr Wayne Dyer zadaje pytania jakie zgromadził podczas 40 lat swojego nauczania o licznych zagadkach i lekcjach, jakie napotykamy w życiu, a odpowiedzi udziela Świadoma Zbiorowość o imieniu Abraham i doświadczającej channelingu Esther Hicks. Jest to pierwsza książka Esther po odejściu jej męża Jerry’ego. To oni pierwsi przekazali całemu światu podstawy Sekretu i odkryli Prawo Przyciągania. Ty też możesz odkryć najważniejsze prawa życia.

Wychowanie dzieci, problemy rodziców i ciągłość życia – dzięki tej książce poznasz odpowiedzi na wiele pytań

Dzięki tej książce poznasz odpowiedzi na wiele pytań, które nurtują każdego człowieka. Dowiesz się, czy walka z przeciwnościami jest konieczna. Ponieważ wszyscy musimy obrać własną ścieżkę i codziennie dokonywać ważnych wyborów, zdołasz odkryć metody, dzięki którym zrobisz to bez większych przeszkód i tym samym ułatwisz sobie przejście na wyższy poziom poznania i rozwój duchowy. Nauczysz się radzić sobie ze złymi wieściami i dbać o dobre samopoczucie i radość. Zdasz sobie sprawę z tego, jakie błędy popełniają rodzice wobec swoich dzieci, unikniesz ich w przyszłości i je naprawisz. Przywrócisz harmonię w swoim życiu, poczujesz szczęście i czystą miłość, do której wszyscy dążymy. Poznasz też opinię Abrahama (przekazaną przez doświadczającą channelingu Esther) na temat współczesnego rozwoju, np. o żywności genetycznie modyfikowanej.

Wybaczanie przeszłości – zobacz, jak przebaczyć sobie i poprawić relacje z bliskimi

Większość z postawionych w tej książce pytań, dotyczących wybaczania przeszłości i poprawy relacji z bliskimi, zapewne zadajesz sobie sam. Teraz masz gotową odpowiedź. Dzięki tej książce i jasnemu przekazowi świadomości zbiorowej Abraham, którą artykułuje medium – Esther Hicks, łatwiej będziesz stosować Prawo Przyciągania na co dzień. Zastosujesz życiu potęgę świadomiej intencji i przesłanie Hicksów: Stajesz się tym, o czym myślisz przez cały dzień. Dzięki tym channelingowym przesłaniom swoistego „medium”, zachowasz otwarty umysł i w lepszy sposób będziesz kontrolować swoje życie. Otworzysz się, na pełnię życia, radość i szczęście.

Zmień swoje życie, zadbaj o rozwój duchowy, odkryj najważniejsze prawa życia

Wykorzystując nauki zawarte w tej książce zdołasz zmienić swoje życie, które będzie wypełnione entuzjazmem, szczęściem i poczuciem głębszego sensu. Zadbasz o swój rozwój duchowy poprzez świadome stosowanie Prawa Przyciągania. Nauczysz się programowania swego umysłu na pięć minut przed zaśnięciem. Jeśli zaprogramujesz umysł na wszystkie swoje pozytywne uczucia, np. „jestem zadowolony, dziękuję za to, że mam dobre relacje z bliskimi”, to po przebudzeniu, dzięki działaniu Prawa Przyciągania rzeczywistość ułoży się po twojej myśli.

Poznaj odpowiedzi na najważniejsze pytania

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ