Duchowi przewodnicy

Jak uzyskać ich pomoc i wsparcie

  • ISBN: 978-83-7377-414-8;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 312;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2011;
  • Nr wydania: II;
  Janusz Nawrocki
  NW-Katarzyna Masłowska
  0
  1

  Czy odnalazłeś już swojego duchowego przewodnika?

  Duchowi przewodnicy to istoty, których zadaniem jest czuwanie nad Tobą, niesienie pomocy i chronienie. Są wśród nich: posłańcy, uzdrowiciele, nauczyciele, Świetlne Istoty oraz anioły. Sonia Choquette to znana na całym świecie uzdrowicielka wibracji i nauczycielka duchowa posiadająca szósty zmysł oraz autorka wielu książek i talii kart. Teraz nauczy Cię bezpośredniej komunikacji z Twoim duchowym systemem wspomagającym, poprzez nawiązanie kontaktu z niebiańskimi istotami. Dowiesz się skąd pochodzą, jak chcą Ci pomóc, jak zrozumieć sposób, w jaki do Ciebie przemawiają oraz ilu przewodników otacza Cię opieką.

  Otwórz swoje serce i umysł

  Dobre relacje i komunikację z nimi ułatwi Ci działanie zgodne z krokami prostego procesu przewodnictwa: bądź otwarty, oczekuj, ufaj i zacznij działać zaraz po otrzymaniu wskazówek. Musisz uwierzyć w to, że Twoi duchowi przewodnicy są wszędzie wokół Ciebie i tylko czekają, by móc służyć Ci pomocą w trudnych chwilach. Wymaga to praktyki, ale nie zrażaj się. Zacznij od łatwiejszych pytań, by wraz ze zdobyciem doświadczenia poruszać trudniejsze kwestie. Gdy już je opanujesz, Autorka powie Ci, jak należy pisać do swoich duchowych przewodników, by ci pomagali nam podczas chwil zwątpienia.

  Autentyczne historie potwierdzeniem istnienia przewodników duchowych

  Autorka przedstawia prawdziwe opowieści ze swojego życia i doświadczeń bliskich osób, np. pomoc Świetlnych Istot przy zepsutym samochodzie. Takich przykładów w publikacji jest znacznie więcej, co najlepiej dowodzi o istnieniu świata duchowego. Z pewnością i Ty również doświadczyłeś takich nieoczekiwanych zwrotów wydarzeń, szczególnie gdy gorąco o to prosiłeś. Mogłeś tego nie wiedzieć, ale to byli właśnie Twoi przewodnicy duchowi, którzy wybawili Cię z trudnej sytuacji. W książce znajdziesz również codzienne ćwiczenia wzmacniające kontakt z osobistymi przewodnikami, na przykład przez: medytację, spacery, śmiech czy nawet „nic nie robienie”.

  Anioły stróże, archanioły, przewodnicy-zwierzęta i inni

  To pierwsza publikacja na polskim rynku, która przedstawia tak szerokie spektrum przewodników duchowych. Oprócz aniołów i archaniołów Autorka opisuje przewodników duchowych ze świata natury, przewodników radości czy przewodników-zwierzęta. Dzięki niej poznasz imiona niebiańskich istot i w zależności od problemu będziesz mógł zwrócić się do wybranego z nich. Jednak musisz pamiętać o tym, że oni pomagają, ale nie wykonają za Ciebie ziemskich zadań. Z książki dowiesz się, jak za pomocą talii wróżebnych wzmocnić przekaz i komunikację z duchowymi przewodnikami.

  Oddaj się opiece duchowego przewodnika!

   ZAPISZ SIĘ