Doświadczenia poza ciałem. Nowatorskie techniki podróży astralnych

  • ISBN: 978-83-7377-575-6;
  • Cena katalogowa: 39.90 zł;
  • Ilość stron: 280;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2013;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Czy wiesz, że Ty również możesz doświadczyć podróży astralnej?

Czy kiedyś zdarzyło Ci się poczuć jakby Twoja świadomość odrywała się od ciała? Jeśli tak to najprawdopodobniej doświadczyłeś podróży astralnej. Jak dowodzą wyniki najnowszych badań, doświadczenia takie stały się udziałem przynajmniej co czwartej osoby na świecie. Większość z nas nie jest jednak ich świadoma i nie wie, jak podobne przeżycie powtórzyć. Z pomocą takim osobom przychodzi Graham Nicholls.

Doświadczenia Autora w przeżyciach poza ciałem

Ma on za sobą setki doświadczeń poza ciałem i jest cenionym na świecie ekspertem w tej dziedzinie. W swojej łamiącej stereotypy książce dostarcza precyzyjnych i praktycznych wskazówek odnośnie samodzielnego badania fenomenu OBE. Wskazuje również dziesiątki korzyści z odbywania podróży astralnych i sposoby, w jakie można je samodzielne odbywać we własnym domu, a także opisuje metody imersyjne, które są bardzo skutecznym sposobem wywołania OBE.

Co możesz zyskać podróżując poza ciałem?

Doświadczenia poza ciałem dają dostęp do innych poziomów rzeczywistości. Mogą także prowadzić do zmiany sposobu postrzegania otoczenia, rozwinięcia szerszego rozumienia świata, a nawet sprzyjać powstawaniu doznań dotychczas zarezerwowanych dla mistyków. Autor w niniejszej książce połączył swoją głęboką wiedzę na temat autohipnozy, pracy z oddechem, rzeczywistości wirtualnej, odżywiania i uzdrawiania. Pokazał tym samym, jak dzięki doświadczeniom poza ciałem wyzbyć się ograniczających przekonań oraz pogłębić wiedzę o sobie.

Doświadcz swojego własnego parapsychicznego przeżycia!

Możesz potraktować tę książkę jako relację z odbytych przez Grahama podróży, ale skorzystasz z niej znacznie bardziej, jeśli otworzysz się na przeżycie własnych wędrówek. Dzięki tej publikacji poznasz techniki wychodzenia z ciała, wzniesiesz swoją świadomość na wyższy poziom i będziesz mógł doświadczyć mistycznych doznań. Nauczysz się wprowadzać w stan świadomego snu i uzyskasz dostęp do transfizycznych poziomów rzeczywistości. Poznasz prawdę na temat istnienia ciała subtelnego, tattwicznych wizji, a także wprowadzania się w stan wibracyjny i uzdrawiania za pomocą energii.

Czas na podróż Twojego życia!

ZAPISZ SIĘ