Doświadczenia poza ciałem

Nowatorskie techniki podróży astralnych

  • ISBN: 978-83-7377-575-6;
  • Cena katalogowa: 39.90 zł;
  • Ilość stron: 280;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2013;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Magdalena Kuźmiuk
0
1

Podróże astralne – czy wiesz, że ty również możesz doświadczać tego fascynującego zjawiska?

Czy kiedyś zdarzyło Ci się poczuć, jakby Twoja dusza, świadomość odrywała się od ciała? Byłeś pogrążony we śnie, ale jednocześnie miałeś wrażenie, że zznajdujesz się pod sufitem w sypialni i spoglądasz na wszystko z góry? Jeśli tak, prawdopodobnie doświadczyłeś podróży astralnej, zjawiska nazywanego też out-of-body experience – OBE lub OOBE. Wyniki najnowszych badań dowodzą, że takie doświadczenia stały się udziałem przynajmniej co czwartej osoby na świecie. To niesamowite, prawda? Większość z nas nie jest jednak świadoma swoich podróży astralnych i nie wie, jak podobne przeżycie powtórzyć. Z pomocą przychodzi ekspert z dziedziny szeroko pojętego rozwoju duchowego i parapsychologii – Graham Nicholls. Podróże astralne to jego specjalność.

Poznaj niezwykłe, pełne duchowości doświadczenia Autora w przeżyciach poza ciałem

Choć może trudno w to uwierzyć, ale Autor ma on za sobą setki podróży astralnych i doświadczeń poza ciałem. Takich stanów świadomości zaczął doświadczać jeszcze jako mały chłopiec. Dziś jest cenionym na świecie ekspertem w tej dziedzinie. W swojej łamiącej stereotypy książce dostarcza precyzyjnych i praktycznych wskazówek odnośnie samodzielnego badania fenomenu OOBE. Opierając się na swoich doświadczeniach, wskazuje również dziesiątki korzyści z odbywania podróży astralnych. A także techniki i sposoby na to, jak wyjść z ciała w zaciszu własnego domu. Autor opisuje na przykład metody imersyjne, które są bardzo skutecznym sposobem wywołania OBBE.

Podróżując poza ciałem, tak wiele możesz zyskać

Osoby korzystające z doświadczeń poza ciałem, dzięki otwartości umysłu mają dostęp do innych poziomów rzeczywistości. Podróże astralne mogą także prowadzić do zmiany sposobu postrzegania otoczenia, rozwinięcia szerszego rozumienia świata. A nawet sprzyjać powstawaniu doznań dotychczas zarezerwowanych dla mistyków czy pogłębienia swojej duchowości. Autor w niniejszej książce połączył swoją głęboką wiedzę na temat autohipnozy, pracy z oddechem, rzeczywistości wirtualnej, odżywiania i uzdrawiania energią. Pokazał tym samym, jak dzięki doświadczeniom poza ciałem wyzbyć się ograniczających przekonań, szerzej otworzyć umysł oraz pogłębić wiedzę o sobie, swojej duszy, dbając o rozwój duchowy.

Otwórz parapsychologii drzwi i przekonaj się, jak fascynujące mogą być podróże astralne!

Możesz potraktować tę książkę jako relację z odbytych przez Autora setek podróży astralnych, ale skorzystasz z niej znacznie bardziej, jeśli otworzysz się na przeżycie własnych wędrówek. Dzięki tej publikacji poznasz techniki, dzięki którym znajdziesz odpowiedź na pytanie, jak wyjść z ciała, wzniesiesz swoją świadomość na wyższy poziom i będziesz mógł doświadczyć mistycznych doznań. Nauczysz się wprowadzać w stan świadomych snów i uzyskasz dostęp do transfizycznych poziomów rzeczywistości. Poznasz prawdę na temat istnienia ciała subtelnego, tattwicznych wizji, a także wprowadzania się w stan wibracyjny i uzdrawiania za pomocą energii.

Czas na podróż Twojego życia!

ZAPISZ SIĘ