Odważ się na zmiany. Jak pokonać strach przed nieznanym, by osiągnąć spełnienie

  • ISBN: 978-83-7377-866-5;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 288;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Mariusz Golak
0
0

Najważniejsze pytania w życiu

Dokąd zmierzamy? Jak się tam dostaniemy? W świecie niepewności większość z nas naprawdę nie wie, jak odpowiedzieć na te pytania. Nasze wyzwanie polega na wypłynięciu na nieznane wody. Musimy zrezygnować ze znanych nam metod, technik i sposobów, które przestały działać. Tylko tak możemy odkryć siebie i nieskończony potencjał naszego życia. To właśnie w tych wciąż nieznanych miejscach wewnątrz nas rozpoznamy, kim możemy być i co możemy współtworzyć razem z Duchem.

Dlaczego dotychczas mi się to nie udało?

Jak przekonuje autorka tej przełomowej książki, jeśli staramy się kreować naszą przyszłość wyłącznie w oparciu o stare wzorce, wszystko, co uda się nam osiągnąć, nie będzie autentyczne i zgodne z naszym przeznaczeniem. Być może Ty również masz poczucie, że kręcisz się w kółko, a Twoje życie utknęło w punkcie, z którego chciałbyś je wyrwać, ale nie wiesz jak? Dzięki duchowej kartografii możesz jednak wyznaczyć mapę zmian, których dotychczas nie dokonałeś tylko z powodu ograniczeń narzucanych Ci przez strach. Ta nowa mapa jest mapą duszy.

Mapa nieodkrytych możliwości

Dzięki tej książce nauczysz się tworzyć własną mapę duszy, ponieważ Colette poprowadzi Cię do wewnętrznej podróży przez pięć powiązanych ze sobą dziedzin. Najpierw zostaniesz nakierowany na Wymiar Ducha, w którym istnieje wszystko zanim przybierze fizyczną formę, przywołane przez Twoje pragnienia, intencje, przekonania i uwarunkowania. Kolejnym krokiem będzie przyjęcie przez Ciebie roli współtwórcy w Królestwie Umysłu, Światła, Energii i Formy. Na tym poziomie współdziałać będą w Tobie zarówno ego, jak i dusza. Poznasz również pojęcia duchowej amnezji (zapominania o duchowej istocie wszystkiego, co istnieje i powstaje) oraz duchowej narkolepsji (wynikającej ze strachu przed zmianami i chęci tkwienia w życiu, które Cię nie satysfakcjonuje).

Co jeszcze możesz osiągnąć?

Rozświetlisz ciemność i doświadczysz przemiany, gdy odzyskasz utracone części siebie. Będziesz świadomie kierować siłami, które mają na Ciebie wpływ. Poznasz moc samodzielnej ewolucji. Nauczysz się wykorzystywać swoją osobistą siłę i przestaniesz obawiać się strachu, kiedy wyruszysz w nieznane miejsca, gdzie działa magia.

Autorski program, który pomógł już tysiącom osób

Będziesz w stanie także skorzystać z Procesu Inwizji®. Jest to nazwa autorskiej techniki energetyczno-psychologicznej, którą Colette Baron-Reid opracowała w celu wyćwiczenia podświadomości. Jej elementy zostały zainspirowane pradawnymi, tradycyjnymi mądrościami i praktykami, w tym aktywną imaginacją Carla Junga, świadomą medytacją, eko-psychologią, konwersacjami z wewnętrznym głosem i szamańskimi podróżami. Wszystkie ćwiczenia zawarte w tej książce opierają się na Procesie Inwizji®. Przekonasz się, że zagwarantuje Ci on przebudzenie do prawdziwego życia i dynamiczny rozwój duchowy!

Wyrusz w nieznane i odnajdź największy skarb – siebie!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ