Odważ się na zmiany

Jak pokonać strach przed nieznanym, by osiągnąć spełnienie

  • ISBN: 978-83-7377-866-5;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 288;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
1

Jak pokonać strach przed życiem, by cieszyć się szczęściem, a spełnianie marzeń uczynić łatwiejszym

Dokąd zmierza nasze życie? Jak powinno ono wyglądać? Żyjemy w czasach wielkiej niepewności. Częściej zadajemy sobie pytania, niż znajdujemy na nie odpowiedzi. W świecie rządzonym przez wątpliwości wielu z nas potrzebuje drogowskazu, który wyznaczy działaniom właściwy kierunek. Jak pokonać strach przed życiem i znaleźć motywację do pozytywnych zmian? Kolejne pytanie bez odpowiedzi? Otóż nie. Okazuje się, że odpowiedź na nie skrywa nasza podświadomość, a kluczem do niej jest duchowość. W książce tej znajdziesz skuteczny sposób na zmianę schematów myślenia. Gdy go zastosujesz, spełnianie marzeń stanie się łatwiejsze. Odkryjesz drogę prowadzącą do prawdziwego szczęścia, a twój rozwój duchowy zyska nowy impuls. Wystarczy, że pozbędziesz się ograniczających cię przekonań o sobie i swojej przyszłości. Będzie to możliwe dzięki autorskiej metodzie ćwiczenia podświadomości, którą prezentuje ta publikacja.

Dlaczego dotychczas nie udało mi się osiągnąć sukcesu?

Wprowadzenie życiowych zmian wymaga odwagi i motywacji. Bez tego nie ma co liczyć na sukces. Dlatego wypływając na nieznane wody, musimy zrezygnować z dotychczasowych metod, technik i sposobów. Okazały się one nieskuteczne lub po prostu przestały działać. W odkryciu nieskończonego potencjału naszego życia pomóc może ezoteryka. Ułatwi ona otrzymanie wsparcia od życzliwych i potężnych duchów w procesie rozwoju duchowego. Tylko tak możemy odkryć siebie i sens naszego życia. Jak przekonuje Autorka tej przełomowej książki, nie starajmy się kreować naszej przyszłości wyłącznie w oparciu o stare wzorce. Wówczas wszystko, co uda się nam osiągnąć, nie będzie zgodne z naszym przeznaczeniem. Prawdziwą mapę duszy skrywa podświadomość i tam należy jej szukać.

Każdy z nas ma nieodkryte możliwości – źródło pozytywnych zmian tkwi w podświadomości

Dzięki tej książce nauczysz się tworzyć własną mapę duszy i rozwijać duchowość w oparciu o doświadczenia z dziedziny ezoteryki. Autorka poprowadzi cię w trakcie wewnętrznej podróży przez pięć powiązanych ze sobą sfer. Najpierw zostaniesz skierowany do Wymiaru Ducha, w którym istnieje wszystko, zanim przybierze fizyczną formę. Znaleźć tam można pragnienia, intencje, przekonania i uwarunkowania. Kolejnym krokiem będzie przyjęcie roli współtwórcy w Królestwie Umysłu, Światła, Energii i Formy. Na tym poziomie współdziałać będą ego i dusza. Poznasz również pojęcia duchowej amnezji (zapominania o duchowej istocie wszystkiego, co istnieje i powstaje) oraz duchowej narkolepsji (wynikającej ze strachu przed zmianami i chęci tkwienia w niesatysfakcjonującym życiu). Rozumiejąc mechanizmy rządzące twoją duchowością, bez trudu znajdziesz motywację i uruchomisz proces zmiany schematów myślenia. W ten sposób odrzucisz strach i wyruszysz w nieznane po szczęście i sukcesy życiowe.

Autorski program zmiany schematów myślenia pomógł już tysiącom osób

Narzędziem pozytywnych zmian, umożliwiającym spełnianie marzeń i osiągnięcie stanu prawdziwego szczęścia, jest Proces Inwizji®. To autorska technika energetyczno-psychologiczna, której celem jest wyćwiczenie podświadomości. Jej elementy zostały zainspirowane pradawnymi mądrościami i praktykami z zakresu ezoteryki. Wśród nich są: aktywna imaginacja Carla Junga, świadome medytacje, ekopsychologia, konwersacje z wewnętrznym głosem i podróże do świata duchów. Wszystkie ćwiczenia zawarte w tej książce opierają się właśnie na Procesie Inwizji®. Stosując je, dowiesz się, jak pokonać strach przed życiem. Zagwarantuje ci to przebudzenie do prawdziwego istnienia i dynamiczny rozwój duchowy!

Wyrusz w nieznane i odnajdź największy skarb – siebie!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ