TAK – NIE. Życie może być proste. Test długości ramion jako pomoc w podejmowaniu decyzji
  • ISBN: 978-83-7377-779-8;
  • Cena katalogowa: 29.20 zł;
  • Ilość stron: 160;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2016;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Mariusz Golak
0
0

Poznaj odpowiedź na każde pytanie

Każdy z nas posiada wewnętrzną mądrość, która może go prowadzić i pomóc w podejmowaniu codziennych decyzji. Przyjmuje ona formę intuicji, przeczucia czy wizji. Jednak najprostszym sposobem jej wykorzystania w codziennym życiu jest test długości ramion. Pozwala on uzyskać odpowiedź na każde pytanie.

Technika długości ramion

Autor jest lekarzem i prekursorem medycyny energetycznej. Oprócz tradycyjnych metod leczenia poznał również zasady medycyny chińskiej i regulacyjnej, klasyczne europejskie metody uzdrawiania, psychoenergetykę, homeopatię, techniki terapii emocjonalnej oraz świętej geometrii. Na podstawie swoich przekonań i doświadczeń stworzył prostą metodę obserwowania długości ramion, która ułatwia podejmowanie decyzji.

Praca z podświadomością

Dzięki tej książce w ciągu kilku minut poznasz zasady wykonywania testu, a Twoja wewnętrzna mądrość pokieruje Cię na właściwe tory. Zamiast godzinami głowić się nad tym, co masz zrobić, wykonasz test i wszystko stanie się jasne. Nauczysz się również korzystać z intuicji. Posiądziesz zdolność do przyjmowania czegoś bez doświadczania tego zmysłami takimi jak wzrok, słuch, węch, smak i dotyk. Swoje decyzje podejmiesz w oparciu o przeczucia, odczucia i podświadomą wiedzę. Zgłębisz również jasnowidzenie oraz telepatię.

Odkryj swoją podświadomość

Nauczysz się słuchać własnego ciała, które może Ci podpowiadać i reagować np. gęsią skórką, zimnym potem, szybszym biciem serca, ziewaniem czy kichaniem. To są jego sposoby na przekazanie informacji i poprowadzenie Ciebie właściwą drogą.

Życie nie zna słowa MOŻE. Istnieje tylko TAK lub NIE.

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ