TAK – NIE

Życie może być proste. Test długości ramion jako pomoc w podejmowaniu decyzji

  • ISBN: 978-83-7377-779-8;
  • Cena katalogowa: 29.20 zł;
  • Ilość stron: 160;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2016;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
NW-Mariusz Golak
0
1

Dowiedz się, jak podejmować decyzje z korzyścią dla swojego szczęścia i zdrowia

Każdego dnia zmuszeni jesteśmy podejmować setki decyzji. Niektóre z nich dotyczą drobnych, codziennych spraw, inne są kluczowe dla naszego zdrowia, szczęścia, rozwoju duchowego i rozwoju osobistego. Nic dziwnego, że czujemy się zagubieni i przytłoczeni, co niejednokrotnie ma na nas negatywny wpływ. Ale wcale nie musi tak być. Dzięki tej książce dowiesz się, jak podejmować decyzje przy wsparciu podświadomości i kierując się niezawodną intuicją. Wbrew pozorom to nie racjonalny umysł, ale podświadomość i intuicja nie tylko pozwalają podejmować najlepsze dla Ciebie decyzje, ale są też podstawą wielu terapii. Lektura tej książki dostarczy Ci również informacji na tematu niezwykłego testu długości ramion, który w prosty i bezpieczny sposób możesz wykorzystać do skutecznej oceny samopoczucia i zdrowia swojego oraz bliskich osób. W ten sposób pytanie, jak żyć szczęśliwie, znajdzie się w zasięgu Twojej ręki.

Pozytywne myślenie i harmonijna energia – fundamenty Twojego zdrowia

Autor książki, lekarz i prekursor medycyny energetycznej, poddał swoich pacjentów testowi, który miał wykazać, co tak naprawdę leży u podstaw podejmowanych przez nich decyzji – racjonalny umysł czy też podświadomość. Wyniki były jednoznaczne. Aż w 95-99% przypadków za decyzjami stała podświadomość, a nie umysł. Zatem jak podejmować decyzje, by były korzystne dla naszego zdrowia i przyniosły nam szczęście? Okazuje się, że każdy z nas posiada wewnętrzną mądrość, która może go bezbłędnie prowadzić przez życie. Przyjmuje ona formę intuicji, przeczucia czy wizji. Nie bez znaczenia dla ich uruchomienia jest pozytywne myślenie. W książce możesz znaleźć przykładowe metody testowania poziomu swojej intuicji – poprzez instrumenty, odruchy mięśniowe i pola emitujące energię.

Test długości ramion – najlepsza odpowiedź na każde pytanie

Okazuje się, że najprostszym sposobem, który daje pewną odpowiedź na pytanie, jak podejmować decyzje, jest… test długości ramion. Autor książki opracował tę prostą metodę, by nie tylko ułatwić ludziom codzienne życie, ale też usprawnić diagnostykę medyczną. Dzięki testowi długości ramion dowiesz się, jak żyć szczęśliwie, podejmując optymalne decyzje. Ale nie tylko. Można go wykorzystać również do oceny zdrowia. Znajduje on bowiem zastosowanie w przypadku wielu terapii, w tym harmonizujących wewnętrzną energię.

Techniki pracy z podświadomością i intuicją

Dzięki tej książce w ciągu kilku minut poznasz zasady wykonywania testu długości ramion, a Twoja wewnętrzna mądrość pokieruje Cię na właściwe tory, na czym niewątpliwie zyskają Twój rozwój osobisty i rozwój duchowy. Zamiast godzinami głowić się nad tym, co masz zrobić, wykonasz test i wszystko stanie się jasne. W ten sposób zrozumiesz, jak żyć szczęśliwie. Poza tym nauczysz się korzystać z intuicji. Posiądziesz zdolność do przyjmowania czegoś bez doświadczania tego zmysłami, takimi jak wzrok, słuch, węch, smak i dotyk. Swoje decyzje podejmiesz w oparciu o przeczucia i podświadomą wiedzę. Zgłębisz również jasnowidzenie oraz telepatię.

Odkryj swoją podświadomość i naucz się z niej korzystać

Istotą zdrowia jest harmonia wewnętrznej energii. Każde jej zakłócenie będzie skutkowało chorobą lub przynajmniej gorszym samopoczuciem. Lektura tej książki sprawi, że nauczysz się słuchać własnego ciała, które daje Ci wiele sygnałów np. gęsią skórką, zimnym potem, szybszym biciem serca, ziewaniem czy kichaniem. Tego typu „kanały komunikacji” ułatwią Ci odnalezienie właściwej drogi do uzdrowienia poprzez wybór odpowiedniej terapii. A poprowadzą Cię podświadomość i intuicja w parze z pozytywnym myśleniem. Staną się one narzędziem korzystnych zmian, które odcisną piętno na Twoim zdrowiu, rozwoju osobistym i rozwoju duchowym.

Życie nie zna słowa MOŻE. Istnieje tylko TAK lub NIE

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ