Boski lekarz

Sekrety leczenia chorób przewlekłych i niewyjaśnionych

 • ISBN: 978-83-8171-897-4;
 • Cena katalogowa: 79.70 zł;
 • Ilość stron: 472;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2020;
 • Nr wydania: V - dodruk;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
20
1

Trudność w postawieniu trafnej diagnozy – Boski lekarz podpowiada

Czy często jesteś zdezorientowany przez sprzeczne zalecenia lekarzy? Czy rosnący odsetek zachorowań na nowotwory i inne schorzenia powoduje u ciebie niepokój i potrzebę zabezpieczenia się przed chorobą? Próbowałeś już wszystkiego, odwiedziłeś wszystkich możliwych specjalistów, a nie widzisz żadnej poprawy? W tej książce znajdziesz podpowiedzi Boskiego lekarza, który w nietypowy sposób pomaga przywrócić zdrowie.

Duchowe przesłanie w diagnozowaniu schorzeń od Boskiego lekarza

Anthony William, to jedyny lekarz, który korzysta z duchowych przesłań. Pomógł dziesiątkom tysięcy ludzi pozbyć się dolegliwości, które zostały błędnie zdiagnozowane, były nieskutecznie leczone lub uznane przez lekarzy za nieuleczalne. Robi to poprzez słuchanie boskiego głosu, który dosłownie mówi mu do ucha, co leży u podstaw bólu lub choroby. Dowiesz się, co powinieneś zrobić, aby przywrócić zdrowie. Jego metody osiągają spektakularne rezultaty, nawet u tych, którzy latami bezowocnie szukali wsparcia i rożne formy uzdrawiania nie przyniosły im ulgi. W tej rewolucyjnej książce otwiera drzwi do całej wiedzy zdobytej w ciągu 25 lat praktyki. O wielu wymienionych dolegliwościach nauka jeszcze nie słyszała, a większość nie była opisywana nigdy wcześniej. Przekonasz się, jak ważna jest profilaktyka oraz dieta dla twojego zdrowia i dobrego samopoczucia.

Naturalne sposoby na choroby

Boski lekarz podaje wiele naturalnych sposobów zwalczenia kilkudziesięciu chorób i ukrytych epidemii, które nękają ludzi, takich jak: fibromialgia, wypalenie nadnerczy, zaburzenia równowagi hormonalnej, choroba Hashimoto. Poznasz zasady profilaktyki i regeneracji przy schorzeniach neurodegeneracyjnych, depresji, ale również przy przewlekłych zapaleniach. Boski lekarz radzi jak poprawić trawienie i oczyścić organizm, a nawet podaje spis najzdrowszych potraw świata. Pomogą ci one odzyskać równowagę, a przede wszystkim oczyścić organizm. Oferuje również metody przywrócenia równowagi duchowej po chorobach emocjonalnych.

Cała prawda o uzdrawianiu

 

Patroni:

  • pobierz fragment książki
  ZAPISZ SIĘ