Kazanie na górze

Ponadczasowy podręcznik mocy pozytywnego myślenia

  • ISBN: 978-83-8301-633-7;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 200;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2024;
  • Nr wydania: IV - dodruk;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Dowiedz się, jak odmienić swoje życie dzięki modlitwie, pozytywnemu myśleniu i Prawu Przyciągania

Wszyscy słyszeliśmy o cudach, jakie może zdziałać pozytywne myślenie. Niektórzy nazywają je Prawem Przyciągania, inni efektem placebo. Są też tacy, którzy przekształcają to niezwykłe oddziaływanie umysłu na materię w afirmacje bądź wizualizacje. Niezależnie, jaką nazwę przyjmie ten fenomen, jedno jest pewne. Renesans korzystania z pozytywnej energii ludzkich myśli rozpoczął się właśnie… od tej książki. Dzięki jej lekturze dowiesz się, jak odmienić swoje życie i wzbogacić rozwój duchowy. Przy okazji poznasz siłę modlitwy uzdrawiającej ciało i duszę. Co więcej, nauczysz się ją stosować, by wprowadzić do swojego życia korzystne zmiany i zrozumieć, na czym polega prawdziwe szczęście. Zgłębiając przez wiele lat historię i nauki Jezusa, poznając ideę chrześcijańskiego nieba, Autor ponownie zinterpretował sens biblijnych opowieści, by stworzyć praktyczny poradnik służący przemianie duchowej. W efekcie teraz i Ty możesz wykorzystać moc pozytywnego myślenia, odkrywając sekrety, które do tej pory skrywało niebo i święte księgi.

Przejdź przemianę duchową i odkryj siłę modlitwy

Emmet Fox przez wiele lat studiował Biblię i zgłębiał zagadnienia metafizyczne, by w starożytnych historiach odkryć uniwersalne prawdy, których fundamentem jest moc pozytywnego myślenia. Niebo odsłoniło przed nim swoje sekrety, a rezultatem jego poszukiwań jest niezwykła książka wydana w1934 roku. Mimo upływu czasu, jej treść wciąż pozostaje aktualna. To właśnie ta publikacja stanowiła impuls twórczy dla wielkich pisarzy, którzy inspirują obecnie współczesnych ludzi do wkroczenia na ścieżkę rozwoju duchowego i poszukiwania prawdziwego szczęścia. Dzięki „Kazaniu na górze” Esther i Jerry Hicks, Wayne W. Dyer i Louise L. Hay stworzyli dzieła, które zainicjowały przemianę duchową milionów czytelników. Od tego momentu zaczęło być głośno o Prawie Przyciągania, pozytywnej energii ludzkiego umysłu czy uzdrawiającej sile modlitwy. Musisz wiedzieć, że ta przełomowa publikacja jest dostępna również dla polskich czytelników. Zastanawiając się, jak odmienić swoje życie, pewnie nie zdawałeś sobie sprawy, że narzędzie zmian jest na wyciągnięcie Twojej ręki.

Teraz i Ty możesz doświadczyć codziennego szczęścia

Autor jest prawdziwym pionierem w odkrywaniu siły pozytywnego myślenia. Nic dziwnego, że książka ta uznawana jest za najlepszy podręcznik harmonijnego życia i rozwoju duchowego. Dzięki niej możesz bez trudu osiągnąć szczęście, zdrowie i dobrobyt. Dowiesz się, jak przekształcić negatywne nastawienie w przekonania będące afirmacją życia. Poza tym oczyścisz duszę ze złych emocji i zrozumiesz naturę boskiej mądrości. Publikacja wprowadza również praktykę skutecznej modlitwy i ujawnia prawdziwe znaczenie modlitwy „Ojcze nasz”. Przede wszystkim jednak udowadnia, że każdemu z nas jest pisane szczęście. Wystarczy mądrze korzystać z mocy pozytywnej energii, skrywającej się w głębi ludzkiej duszy i umysłu.

Czerp mądrość z samego źródła!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ