Moc kabały

Odkrycie prawdziwych mechanizmów postrzegania rzeczywistości odblokowujące twoją wolę

  • ISBN: 978-83-8301-446-3;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 168;
  • Oprawa: miekkia;
  • Format: 14,5 cm x 20,5 cm;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Kabała – symbole, zasady, praktyka. Jaki mają wpływ na twoją rzeczywistość?

Słowo kabbalah znaczy „otrzymywanie”. Kabaliści to mistycy badający prawa życia. Zajmują się zarówno technikami medytacyjnymi, jak też studiowaniem tekstów Tory i Zoharu. Kabała – symbole, ćwiczenia umysłu, praca z energią, medytacje – to techniki, które znajdziesz w tej książce. Tak książka dostarczy ci narzędzi niezbędnych rozszyfrowania kodu Boga poprzez kabałę. Zawiera informacje dotyczące wszystkich obszarów wszechświata ważnych dla ludzi – nauki, filozofii, astrologii, medycyny i duchowości. Wiedza ta obejmuje wszystko, co dotyczy twojej codzienności – życia w związku i w społeczeństwie, wiedzy o chorobach, intuicji, pozytywnym myśleniu. Odkryjesz również mechanizmy dotyczące rzeczywistości, na którą masz wpływ, stosując symbole kabały.

Teraz masz dostęp do filozofii kabalistycznej i świadomie możesz wykorzystać jej symbole i energię

Wielu filozofów i naukowców zajmowało się kabałą, jak na przykład Galileusz, Newton i Einstein. Byli to ludzie, którzy chcieli zgłębić tajemnice wszechświata, a odpowiedzi znaleźli w kabale i jej symbolach. Kabaliści są nosicielami mądrości, ale narzędzia zawarte w kabale zostały przekazane wszystkim ludziom, by również tobie pomóc kierować rzeczywistością. Kabała uczy, że jesteśmy panami własnego losu. Nic, co nas w życiu spotyka, nie jest przypadkowe, lecz ma wyższy sens – nawet jeśli nie zawsze od razu to rozumiemy. Z tą książką nauczysz się wykonywać ćwiczenia świadomości oraz poznasz inne narzędzia, które ułatwią ci podejmowanie decyzji. Dzięki nim zmniejszysz udział w swoim życiu tak zwanych przypadków i zrządzeń losu. To ty masz całkowitą władzę nad swoim losem. Nie zostawiaj nic przypadkowi. Pomogą ci w tym symbole, medytacje, ćwiczenia umysłu i tajniki kabały.

Drzewo życia – praktyczne połączenie duchowości z rzeczywistością

Drzewo życia to podstawowy model, którym kabała posługuje się, aby połączyć świat duchowy z fizycznym. W życiu codziennym wciąż zatracamy ten obraz. Niewielu z nas czuje się stwórcami – wręcz przeciwnie. Jakże często stajesz wobec problemów, które wydają ci się nie do rozwiązania? Często czujesz się zdany na pastwę sytuacji albo boisz się przyszłości. Niezależnie od tego, czy przeżywasz rozwód, dostajesz wypowiedzenie czy przechodzisz ciężką chorobę, nie czujesz się stwórcą sytuacji. Także uczucia, które ci towarzyszą – smutek, wściekłość lub brak nadziei – nie są obcymi wytworami. To ty jesteś stwórcą własnego losu. Masz wpływ na wszystko, co cię spotyka. Teraz masz narzędzie, które pomoże ci kierować własnym życiem zgodnie z twoją wolą.

Poznaj techniki, które zmienią twoje postrzeganie siebie i rzeczywistości. Kabała symbole, zasady

Czy możesz świadomie kształtować i kontrolować własne życie? Ta książka pomoże ci  poznać nieświadome mechanizmy, które kierują twoim postrzeganiem i zachowaniem. Dowiesz się jakie emocje tobą kierują. Zbadasz swoje doświadczenia i wyobrażenia, osobisty punkt widzenia, nastawienia i pragnienia. Odkryjesz, jak to, w co wierzysz i jak postrzegasz świat, wpływa na twoją obiektywną rzeczywistość. Wszystkie doświadczenia, które poruszyły ciebie emocjonalnie, jeszcze dzisiaj oddziałują na emocje i kierują myśleniem i zachowaniem. Nawet doświadczenia, które wydają nam się zapomniane, nadal aktywnie uczestniczą w naszych procesach postrzegania i podejmowania decyzji – nawet po dziesiątkach lat. Zanim to sobie uświadomisz, wciąż możesz popełniać te same błędy. Gdy odkryjesz znaczenie symboli kabały, uporasz się ze swoimi lękami i odkryjesz swoje prawdziwe przekonania.

Prawa kosmiczne i zasady kabały do codziennego wykorzystania

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ