Na’auao Ola Hawaii

Hawajskie zasady i praktyki dobrego samopoczucia

  • ISBN: 978-83-7377-774-3;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 294;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2016;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Irena Kloskowska
0
1

Zobacz, jak hawajska medycyna i technika ho’oponopono poprawią Twoje zdrowie

Szum oceanu, piaszczyste plaże i cudowne słońce… Hawaje jawią się jako raj na ziemi i źródło niewyczerpanej pozytywnej energii. Nic dziwnego, że naukowcy z całego świata od lat badają fenomen tutejszych mieszkańców, którzy cieszą się nie tylko znakomitym zdrowiem, ale też pozytywnym nastawieniem do życia. Na czym polega sekret ich zdrowia i szczęścia? Odpowiedzią na to pytanie jest starożytna technika ho’oponopono – filozofia życiowa, a zarazem hawajska medycyna naturalna oparta na równowadze jako gwarancji zdrowia i rozwoju duchowego. Wywodzi się ona z szamanizmu praktykowanego na tej wyspie od stuleci. Dzięki tej książce nauczysz się żyć w równowadze ze światem i swoim ciałem. Pomogą Ci w tym terapie naturalne – techniki ho’oponopono oraz mana lomi. Poznasz zasady stosowania tej niezwyklej hawajskiej medycyny naturalnej w praktyce. W ten sposób uwolnisz swoją pozytywną energię, która stanie się kluczem do Twojego szczęścia, zdrowia i satysfakcjonującego życia.

Hawajska medycyna naturalna sposobem na zdrowie ciała i duszy

Książka ta stanowi praktyczny i przystępny przewodnik po technice ho’oponopono. Choć wywodzi się ona z miejscowego szamanizmu, to jej skuteczność została potwierdzona naukowo. Już wiele osób skorzystało z opisanych w książce porad i technik uzdrawiających z korzyścią dla swojego zdrowia i rozwoju duchowego. Przede wszystkim trzeba pamiętać, że fundamentem tej hawajskiej medycyny naturalnej jest osiągnięcie harmonii ciała i ducha z otaczającym światem. Pierwszym krokiem jest więc „włączenie” pozytywnego myślenia. Dlatego technika ho’oponopono ma na celu oczyszczanie umysłu, jak i życiowej ścieżki z wszelkich elementów zaburzających równowagę. Aby uzdrowić swoje ciało i duszę, należy opanować umiejętność „odcięcia się” od negatywnej energii i złych myśli. Zasada jest prosta – pozytywne myślenie uruchamia pozytywną energię. Co jeszcze służy osiągnięciu równowagi?

Otóż ważne miejsce w technice ho’oponopono zajmuje zdrowa dieta, oparta na naturalnych produktach. To nieodzowny element większości terapii naturalnych. Dzięki tej książce nauczysz się przyrządzać potrawy i napoje z hawajskimi ziołami i przyprawami, które wzmocnią Twoją odporność i wyeliminują wiele chorób. Spożywając je, nakarmisz nie tylko swoje ciało, ale i duszę. Nie możesz zapominać, że oczyszczanie ciała powinno iść w parze z oczyszczaniem umysłu. Innym sposobem na odzyskanie równowagi jest technika mana lomi – tradycyjna manualna terapia naturalna, lecząca dolegliwości fizyczne. Jest to sztuka, która otwiera serce i pomaga w oczyszczaniu umysłu, a równocześnie, jako technika uzdrawiająca, ułatwia rozwiązywanie wielu problemów zdrowotnych.

Technika uzdrawiająca ho’oponopono – zdrowa dieta, lecznicze masaże i oczyszczanie umysłu medytacjami

Autor odkrywa sekrety techniki ho’oponopono, która jest kluczem do pełni szczęścia, zdrowia i rozwoju duchowego. Wśród jej zasad poczesne miejsce zajmują zdrowe odżywianie, oczyszczanie umysłu i pozytywne myślenie. Książka ta dostarczy Ci wskazówek, jak między innymi przeprowadzić detoks organizmu i wykorzystać uzdrawiający potencjał postu. Oczywiście nie mogło też zabraknąć w niej omówienia tajników medytacji, umożliwiających osiągnięcie równowagi na wszystkich poziomach ludzkiego istnienia. Poza tym dzięki tej książce dowiesz się, jakie enzymy powinny dominować w zdrowym ciele. Zyskasz też wiedzę, dlaczego warto skorzystać z węgla aktywowanego i na jakie dolegliwości może pomóc powszechnie stosowany w naszej kuchni pieprz cayenne. Oprócz tego nauczysz się odróżniać pokarmy alkalizujące od zakwaszających i będziesz mógł przejść pełen cykl prozdrowotnego hawajskiego oczyszczania okrężnicy. A to dopiero początek korzyści płynących z tej niezwykłej terapii naturalnej, która wywodzi się z hawajskiego szamanizmu.

Skorzystaj z hawajskiej mądrości

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ