Prawo Przyciągania

  • ISBN: 978-83-8171-407-5;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 304;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 17,6 x 25 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: III-dodruk;
Janusz Nawrocki
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Prawo Przyciągania – poznaj jedną z fundamentalnych reguł rządzących Wszechświatem

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego życie jednych przypomina pasmo niekończących się nieszczęść, podczas gdy drudzy cieszą się zdrowiem i dostatnim życiem? Czy kiedykolwiek miałeś poczucie, że to przez negatywne myślenie nie możesz odnieść sukcesu, czy spełnić swojego marzenia? Okazuje się, że za wszystko odpowiedzialne Prawo Przyciągania. Na pewno o nim słyszałeś! To jedna z jedna z najbardziej fundamentalnych reguł rządzących Wszechświatem. Na czym polega Prawo Przyciągania? Najprostsza definicja mówi po prostu: podobne przyciąga podobne. Twoja psychika jest jak magnes. Myśli, czyny, słowa, emocje – wszystko to nie tylko składa się na Twoje wnętrze, ale – bardziej niż jesteś skłonny przypuszczać – wpływa na rzeczywistość wokół Ciebie!

Odkrywcy Prawa Przyciągania dzielą się z Tobą Sekretem

Esther i Jerry Hicks to amerykańskie małżeństwo, które jako pierwsze przekazało całemu światu podstawy Sekretu. To oni w jasny i prosty sposób opowiedzieli o najbardziej pożądanym i potężnym prawie – Prawie Przyciągania. Dzięki ich naukom miliony osób na cały świecie zrozumiało, jak proste prawa rządzą osiąganiem pragnień i realizacją marzeń. Teraz ten Sekret przekazują także i Tobie! Przekonasz się, jak działa Prawo Przyciągania w praktyce, dowiesz się, jak je stosować. Z pomocą Hicksów będziesz mógł z łatwością i bez przeszkód kształtować rzeczywistość tak, aby spełniała Twoje oczekiwania.

Pomyśl i przyciągnij wszystko, o czym marzysz

Lektura książki o Prawie Przyciągania może stać się przepustką do nowej jakości w Twoim życiu. Tylko od Ciebie zależy, jak wykorzystasz tę szansę. Dzięki zawartym w książce wskazówkom nie tylko zapanujesz nad chaosem otaczającego świata, ale znacząco wpłyniesz na jego świadome kreowanie! Autorzy dają Ci coś więcej niż tylko nadzieję, że możesz tego dokonać! Książka o Prawie Przyciągania to również zbiór praktycznych i błyskotliwych rad wyprzedzających Twoje pytania i mówiących, jak dzięki temu potężnemu prawu zmienić swoje życie! Będziesz mógł zapanować na swoimi negatywnymi emocjami i wyrobić w sobie pozytywną aurę. Bestsellerowa publikacja Esther i Jerry’ego Hicksów to praktyczna lekcja świadomego korzystania z potencjału energetycznego podświadomości i kreacyjnej mocy myśli.

Potencjał Twojej świadomości kluczem do kreowania rzeczywistości

 

Patroni:

  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ