Prawo Przyciągania

  • ISBN: 978-83-8301-411-1;
  • Cena katalogowa: 64.60 zł;
  • Ilość stron: 304;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 17,6 x 25 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: III-dodruk;
Janusz Nawrocki
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Prawo Przyciągania – poznaj jedną z fundamentalnych reguł rządzących Wszechświatem

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego życie jednych przypomina pasmo niekończących się nieszczęść, podczas gdy drudzy cieszą się zdrowiem, szczęściem i dostatnim życiem? Czy kiedykolwiek miałeś poczucie, że to przez negatywne myślenie, niespokojny umysł nie możesz odnieść sukcesu, czy spełnić swojego marzenia? Okazuje się, że za wszystko odpowiedzialne Prawo Przyciągania. Na pewno o nim słyszałeś! To jedna z jedna z najbardziej fundamentalnych reguł rządzących Wszechświatem. Na czym polega i jak działa Prawo Przyciągania w praktyce? Najprostsza definicja mówi po prostu: podobne przyciąga podobne. Twoja psychika i stan umysłu jest jak magnes. Myśli, czyny, słowa, emocje – wszystko to nie tylko składa się na twoje wnętrze, ale – bardziej niż jesteś skłonny przypuszczać – wpływa na rzeczywistość wokół ciebie!

Odkrywcy Prawa Przyciągania dzielą się z tobą Sekretem

Esther i Jerry Hicks to amerykańskie małżeństwo, które jako pierwsze przekazało całemu światu podstawy Sekretu. To eksperci od channelingu. To oni w jasny i prosty sposób opowiedzieli o najbardziej pożądanym i potężnym prawie – Prawie Przyciągania. Dzięki ich naukom miliony osób na cały świecie zrozumiało, jak proste prawa rządzą osiąganiem pragnień i spełnianiem marzeń. Teraz ten Sekret przekazują także i tobie! Przekonasz się, jak działa Prawo Przyciągania w praktyce, dowiesz się, jak je stosować. Z pomocą Hicksów będziesz mógł z łatwością, pełną świadomością i bez przeszkód kształtować rzeczywistość tak, aby spełniała twoje oczekiwania. Daj sobie szansę na rozwój duchowy i osobisty. Uwierz w swój sukces!

Pomyśl i przyciągnij wszystko, o czym marzysz

Lektura książki o Prawie Przyciągania może stać się przepustką do nowej jakości i pełni szczęścia w twoim życiu. Tylko od ciebie zależy, jak wykorzystasz tę szansę i czy dasz szansę swojemu osobistemu rozwojowi. Dzięki zawartym w książce wskazówkom nie tylko zapanujesz nad chaosem otaczającego świata, twój rozwój duchowy będzie podążał we właściwym kierunku, ale znacząco – dzięki podświadomości – wpłyniesz na świadome kreowanie swojego świata! Autorzy dają ci coś więcej niż tylko nadzieję, że możesz tego dokonać! Książka o Prawie Przyciągania to również zbiór praktycznych i błyskotliwych rad – spisanych w formie przekazu channelingu – wyprzedzających twoje pytania i mówiących, jak dzięki temu potężnemu prawu zmienić swoje życie! Będziesz mógł zapanować na swoimi negatywnymi emocjami i wyrobić w sobie pozytywną aurę. Bestsellerowa publikacja Esther i Jerry’ego Hicksów to praktyczna lekcja świadomego korzystania z potencjału energetycznego podświadomości i kreacyjnej mocy myśli.

Potencjał twojej świadomości kluczem do kreowania rzeczywistości

 

Patroni:

  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ