Rewolucja w postrzeganiu rzeczywistości

Jak zdolność koncentracji może zmienić Twoje życie

  • nakład wyczerpany
  • ISBN: 978-83-7377-622-7;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 352;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2013;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
NW-Ewelina Kuryłowicz
0
1

Ciało, rozum i dusza – w jakiej erze żyjesz?

Żyjemy w erze informacyjnej, telewizja, komputery, Internet oraz globalne media przyspieszyły nasze życie bardziej niż przypuszczaliśmy. Zawrotne tempo oraz dostęp do olbrzymiej ilości informacji, przeciążają nasze umysły. Taka sytuacja powoduje niezliczone napięcia, które tylko pogarszają stan psychiczny każdego z nas. Podczas, gdy era informacyjna stale się rozpędza, obok dość nieśmiało jeszcze rozwija się era intuicyjna, która skupia się przede wszystkim na duchowości. W erze przemysłowej postrzegaliśmy siebie jako ciało, w informacyjnej – jako rozum, a w tej ostatniej przypominamy sobie, przede wszystkim, że jesteśmy duszą. W rezultacie tych zmian rzeczywistość będzie funkcjonowała według innych zasad i będziemy postrzegali siebie jako nowy gatunek ludzki. Nauczymy się żyć w chwili obecnej, z niej będziemy czerpać radość i wykorzystywać wciąż zwiększające się możliwości.

Kształtuj swój świat wyobraźni

Nowe sposoby koncentracji niezbędne w erze intuicji zaprezentuje Penney Peirce, autorka bestselleru „Twoja częstotliwość”, wizjonerka wykorzystująca intuicję i empatię, pionier w dziedzinie rozwoju transformacji świadomości, a także doradca wielu przywódców rządowych. Według niej wszystko jest połączone i podlega naturalnemu biegowi Przepływu, który jest podstawowym założeniem procesu zmiany świadomości. W swojej najnowszej książce „Rewolucja w postrzeganiu rzeczywistości” przedstawi tajniki przemian zachodzących w jej percepcji, a także pokaże jak nowa rzeczywistość różni się od tej dobrze nam już znanej.

Jak wykorzystać siłę koncentracji?

Wraz ze wzrastającą częstotliwością świata, otworzysz się na koncepcję radykalnej poprawy swojego życia. Rozwiniesz w sobie umiejętności, które umożliwią pracę z energią oraz poznasz nowy sposób postrzegania rzeczywistości. Książka ta umożliwi Ci odkrycie nowych sposobów skupienia uwagi dzięki medytacji oraz efektywnym ćwiczeniom. Poznasz dokładniej rzeczywistość sferyczno-holograficzną. Wykorzystasz siłę koncentracji by w mgnieniu oka zmaterializować daną rzeczywistość. Celowo będziesz czerpać ze świata wyobraźni i efektywnie wykorzystasz swoją wrażliwość oraz empatię.

Rozwój duchowy i czerpanie radości z każdej chwili

Efektem rewolucji w nowym postrzeganiu rzeczywistości będzie rozwinięcie umiejętności, które dotychczas uważane były za nadprzyrodzone. Przewidywanie czy intuicja i rozwój duchowy staną się charakterystyczne dla „nowego człowieka”? Dzięki zrozumieniu natury życia w wielu wymiarach przestanie istnieć pojęcie śmierci czy Drugiej Strony.

Wejdź na wyższy poziom

  • nakład wyczerpany
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ