Świadomy sen

Czyli jak podświadomość kształtuje Twoje życie

  • ISBN: 978-83-7377-523-7;
  • Cena katalogowa: 29.20 zł;
  • Ilość stron: 168;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: II;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
30
0

Świadomy sen jako proces fizjologiczny i okazja do spełniania marzeń sennych

Czym jest świadomy sen? Sen, tuż obok zaspokajania głodu oraz oddychania stanowi podstawę naszych potrzeb życiowych i relaksu. Regeneruje organizm, utrzymuje w normie gospodarkę hormonalną, naprawia uszkodzenia powstałe w mózgu podczas czuwania, porządkuje i zapamiętuje nowe informacje, pozwala na głęboki relaks. Przede wszystkim dba o nasze zdrowie. Brak snu powoduje obniżenie odporności, problemy z koncentracją, trudności w wypowiadaniu słów, agresję, depresję, a nawet halucynacje. Przesypiając aż 1/3 swojego życia regenerujemy i konserwujemy nasz organizm, ale czy tylko to? Czy, gdy odpoczywamy, możemy zrobić coś więcej dla siebie np. spełniać marzenia senne i być szczęśliwym?

Śnienie – jak pamiętać swoje sny?

Sen to nie tylko proces fizjologiczny i poprawa stanu zdrowia, to również jeden z najbardziej tajemniczych i niezbadanych elementów życia człowieka. Już od setek tysięcy lat ludzie interpretują sny, szukają ich znaczenia oraz odpowiedzi na nurtujące pytania. Powstawania marzeń sennych upatrują w podświadomości, świadomości oraz przeżyciach dnia codziennego. Jaka jest prawda? Każdy z nas ma sny. Nawet jeśli wydaje ci się, że tak nie jest, to nie znaczy, że nie masz marzeń sennych. Po prostu ich nie pamiętasz. Czy jest coś, co możesz zrobić, aby zapamiętać swoje sny? Oczywiście, że tak! Dzięki opisanych w tej książce technikach świadomego snu nie tylko zapamiętasz marzenia senne, ale zaczniesz brać w nich czynny i świadomy udział np. poprzez wizualizacje! Techniki świadomego snu pomogą ci w rozwoju osobistym i duchowym.

Czym jest świadomy sen? Jak kontrolować swoje sny?

Śnić świadomie, to śnić zdając sobie sprawę, że zdarzenia, których się doświadcza są marzeniami sennymi i mają miejsce we śnie. W ten sposób śniący może świadomie robić rzeczy, które są niemożliwe za dnia np. latać, spotykać się z gwiazdą filmową czy utrzymywać kontakt z bliskim będącym po Drugiej Stronie. Jest to również nieograniczone narzędzie rozwoju osobistego i duchowego, ponieważ z jego pomocą możesz rozwiązać dręczące cię problemy, wyzwolić z chorób trapiących twoją psychikę, pozbyć koszmarów i słabości. Możesz też ćwiczyć przemówienia, zaspokoić każdą fantazję, spełniać marzenia, a przede wszystkim być szczęśliwym!

Techniki świadomego snu – wykorzystaj

W tej publikacji nie przeczytasz o znaczeniu snów i ich interpretacji. Dzięki tej wyjątkowej książce o świadomym śnieniu zdobędziesz znacznie większą umiejętność, jaką jest kontrolowany sen. Stanie się ona dla ciebie nie tylko źródłem przyjemności, ale również korzyści. Poznasz wyjątkowe i proste porady, jak krok po kroku wejść w świadome śnienie. Praktyczne wskazówki obejmujące np. wizualizacje, prowadzenie ułatwiającego zapamiętywanie marzeń sennych dziennika snów, czy tworzenie listy z planami, które chcesz zrealizować śniąc, pomogą ci w szybkiej nauce kontrolowania podświadomości i świadomości. Autor przekonuje nas, że to niezmiernie łatwe i ma w sobie coś z nauki jazdy na rowerze. Jeżeli już raz opanujesz tę umiejętność, to zawsze będziesz potrafił to robić.

Nie trać nocy, spełnij swoje marzenia senne!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ