Współczesna mowa ciała

Kompletny przewodnik jakiego potrzebujesz

Tytuł oryginału: Body Language Quick & Easy
  • ISBN: 978-83-7377-679-1;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 232;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2014;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Rozszyfruj prawdziwe intencje innych

Mawia się, że czyny znaczą więcej niż słowa. Kolejnym mądrym powiedzeniem jest to twierdzące, że słowa mogą co prawda kłamać, ale gesty zawsze powiedzą całą prawdę. Choć możemy nie zdawać sobie z tego sprawy, często padamy ofiarą manipulacji. Z pewnością wiele razy zostałeś oszukany, okłamany, co skutkowało pogorszeniem relacji, utrata znajomych, konfliktami i kłótniami. Jak we współczesnym świecie rozszyfrować prawdziwe intencje innych ludzi? Teraz jest to możliwe dzięki tej bogato ilustrowanej i napisanej prostym językiem książce, która pozwala posiąść umiejętność odczytywania mowy ciała.

Gesty zdradzą wszystko

Niejednokrotnie byłeś świadkiem lub uczestnikiem sytuacji, w której rozmówca oprócz mowy, używał również komunikacji niewerbalnej. Część takich zabiegów jest świadoma, ale wiele takich gestów wykonujemy mimowolnie, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Gdy odczuwamy zakłopotanie, kłamiemy lub chcemy kogoś zmanipulować, nasza postawa to zdradza. Nie wiemy, co zrobić z rękoma, nerwowo przestępujemy z nogi na nogę, nie utrzymujemy kontaktu wzrokowego lub krzyżujemy ręce na piersi. Jednym słowem – sytuacja, w której się znaleźliśmy, jest dla nas niekomfortowa. Często jest również tak, że nasze słowa nie idą w parze z wykonywaną gestykulacją – wtedy, przy odrobinie spostrzegawczości i znajomości znaczenia mowy ciała, bardzo łatwo jest odkryć prawdziwe intencje rozmówcy.

Tajemnice podświadomej komunikacji

Odkryj sekretny kod podświadomej komunikacji, o której istnieniu większość ludzi nie ma pojęcia. Wykorzystaj wiedzę dotyczącą mechanizmów rządzących mową ciała do rozszyfrowania sekretnych motywacji innych ludzi, wzmocnienia własnej pewności siebie oraz osiągnięcia sukcesu na dowolnym polu. Korzystając z wiedzy Autora poprawisz relacje w związku, rozbudzisz pewność siebie, zrozumiesz przyjaciół i znajomych, a nawet nauczysz się odkrywać, kiedy ktoś kłamie. Poprzez znajomość mowy ciała będziesz miał się zawsze na baczności i nawet piękne słowa nie uśpią Twojej czujności.

Czytaj w innych jak w otwartej księdze

Dzięki tej publikacji z łatwością rozszyfrujesz emocje wypisane w oczach rozmówcy. Bez problemu rozpoznasz zainteresowany wyraz twarzy, szczery uśmiech i zachęcające spojrzenie. Dowiesz się, co oznaczają skrzyżowane ręce, obnażone zęby i rozszerzone źrenice. Nie będziesz mieć najmniejszego problemu z rozróżnieniem szczerych oraz fałszywych intencji rozmówcy. Autor przekona Cię, że wywieranie dobrego pierwszego wrażenia i nawiązywanie nowych kontaktów jest proste pod warunkiem, że wiesz w jaki sposób zaangażować w to swoje ciało. Zanim zaczniesz czytać w innych jak w otwartej księdze, musisz zadać sobie tylko jedno pytanie.

Czy jesteś gotów poznać całą prawdę?

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ