Relaksacyjna metoda Mind Calm. Współczesna technika medytacyjna wyciszająca umysł i ciało

  • ISBN: 978-83-7377-785-9;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 292;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
0
0

Skutki zbyt szybkiego tempa życia

Współczesny świat pędzi w szalonym tempie. Z każdej strony otacza nas presja bycia kompetentnymi, najszybszymi i najlepszymi. Opracowaliśmy do perfekcji technikę permanentnego zapracowania. Jesteśmy zajęci, zabiegani, zestresowani. Życie traktujemy zadaniowo odhaczając kolejne punkty na liście, która zdaje się nie mieć końca: dobra praca, awans, samochód, mieszkanie itd. Nawet modne ostatnio dbanie o zdrowie traktujemy właśnie w taki sposób: siłownia, zdrowe odżywianie, suplementacja, modne sportowe ubrania i gadżety ułatwiające trening. Katujemy nasz umysł i ciało kolejnymi szkoleniami, które mają sprawić że będziemy lepsi, nowinkami dietetycznymi czy forsującymi ćwiczeniami. Warto jednak pamiętać, że to na nic, jeśli sami faktycznie nie zrozumiemy potrzeby odpoczynku, wyciszenia, życia w zgodzie z naturą i samym sobą. Potrzebny jest nam detoks umysłu, który pozwoli dojrzeć to, co faktycznie jest najważniejsze i ostatecznie cieszyć się pełnią życia.

Zawrzyj pokój ze swoim umysłem

Z pomocą przychodzi nam Sandy Newbigging, twórca metody Body Calm oraz Mind Detox, autor licznych bestsellerów i założyciel szkoły, w której trenuje praktyków. Okrzyknięty przez Federację Terapeutów Holistycznych jako Nauczyciel Roku, wyróżniony przez czasopismo Yoga jako „jeden z najlepszych nauczycieli medytacji”. W tej książce Sandy Newbigging opisuje opracowaną przez siebie technikę medytacyjną – Mind Calm. Dzięki, której odkryjesz, jak pozbyć się nieustannej gonitwy myśli i odzyskać jasność umysłu. Poznasz techniki relaksacyjne, które pomogą Ci w pełni wykorzystać swój potencjał, przestaniesz się martwić, a Twój organizm zainicjuję procesy ozdrowieńcze. Metoda Mind Calm wpłynie również na poprawę relacji i jakość Twojego snu. Zaczniesz odczuwać większy spokój, pewność siebie, zadowolenie z każdej chwili. Uwolnisz się od lęków, oceniania i przywiązań.

Żyj pełnią życia!

Opisany program, składa się z dziesięciu części, przeznaczony jest zarówno dla osób którzy nie wiedzą jak zacząć medytować oraz tych, którzy naukę medytacji mają już za sobą. Metoda Mind Calm pozwoli Ci wykorzystać techniki, dzięki którym znajdziesz rozwiązanie w każdej sytuacji życiowej. Oddalisz lęk i zwątpienie, skoncentrujesz uwagę na byciu uważnym, świadomym i wyciszonym. Nauczysz się być tu i teraz, czyli docenisz każdą chwilę swego życia. Przyjmiesz postawę aktywnego spokoju, która spowoduje poprawę Twoich relacji oraz ułatwi rozwiązanie wszelkich problemów zawodowych i osobistych. Odczujesz prawdziwą moc wybaczania i odpuszczania. Zdołasz porzucić wszelkie przyjęte z góry założenia, swoje mylne przekonania czy przyzwyczajenia, przez co całkowicie uwolnisz ciało i umysł. Odzyskasz pełnię życia i będziesz czerpać radość i łaskę, które nieustannie przez Ciebie przepływają.

Odzyskaj spokój i odkryj źródło wiecznej młodości!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ