Relaksacyjna metoda Mind Calm

Współczesna technika medytacyjna wyciszająca umysł i ciało

  • ISBN: 978-83-7377-785-9;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 292;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
0
1

Metoda Mind Calm – prosta technika medytacyjna

Współczesny świat pędzi w szalonym tempie. Z każdej strony otacza nas presja bycia kompetentnymi, najszybszymi i najlepszymi. Jesteśmy pod wpływem ciągłego stresu, który niszczy nasze zdrowie. Warto jednak pamiętać, że to na nic, jeśli sami faktycznie nie zrozumiemy potrzeby odpoczynku, wyciszenia, relaksu, życia w zgodzie z naturą i rozwoju duchowego. Potrzebny jest nam detoks umysłu, który pozwoli dojrzeć to, co faktycznie jest najważniejsze i ostatecznie cieszyć się pozytywną energią. Dlatego powstała medytacyjna metoda Mind Calm. Afirmacje, ćwiczenia oddechowe i techniki uzdrawiające pomogą ci odzyskać zdrowie, szczęście i równowagę.

Zdrowie i relaks w prostych ćwiczeniach oddechowych i medytacjach

Sandy Newbigging, twórca metody Body Calm oraz Mind Detox pomoże ci odzyskać zdrowie. Jest autorem licznych bestsellerów i założycielem szkoły, w której trenuje praktyków. Okrzyknięty przez Federację Terapeutów Holistycznych jako Nauczyciel Roku, wyróżniony przez czasopismo Yoga jako „jeden z najlepszych nauczycieli medytacji”. W tej książce autorytet w dziedzinie rozwoju duchowego, Sandy Newbigging, opisuje opracowaną przez siebie technikę medytacyjną Mind Calm. Dzięki niej odkryjesz, jak pozbyć się nieustannej gonitwy myśli i odzyskać jasność umysłu, a w ostateczności zdrowie. Poznasz techniki relaksacyjne i uzdrawiające, które pomogą Ci w pełni wykorzystać swój potencjał i podświadomość. Przestaniesz się martwić, a Twój organizm zainicjuje procesy ozdrowieńcze. Metoda Mind Calm wpłynie również na poprawę relacji i jakość Twojego snu. Zaczniesz odczuwać większy spokój, pewność siebie, zadowolenie z każdej chwili. Uwolnisz się od lęków, oceniania i przywiązań.

Jak medytować, aby osiągnąć spokój?

Opisany program, składa się z dziesięciu części, przeznaczony jest zarówno dla osób którzy nie wiedzą jak zacząć medytować oraz tych, którzy naukę medytacji mają już za sobą. Metoda Mind Calm pozwoli Ci wykorzystać techniki uzdrawiające, dzięki którym znajdziesz rozwiązanie w każdej sytuacji zdrowotnej, a w szczególności pokonasz skutki stresu. Oddalisz lęk i zwątpienie, skoncentrujesz uwagę na byciu tu i teraz, świadomości i wyciszeniu. Opisane terapie, medytacje i afirmacje pomogą ci odzyskać poczucie szczęścia. Przyjmiesz postawę aktywnego spokoju, która spowoduje poprawę twoich relacji oraz ułatwi rozwiązanie wszelkich problemów zawodowych i osobistych. Odczujesz prawdziwą moc wybaczania i odpuszczania. Wykorzystasz podświadomość, aby porzucić wszelkie przyjęte z góry założenia. Mylne i nieświadome przekonania czy przyzwyczajenia zamienisz na własne. Napełnisz się pozytywną energią, zrelaksujesz się, odzyskasz zdrowie i świadomie pokonasz skutki stresu.

Odzyskaj spokój i zdrowie

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ