Twoje poprzednie wcielenia. Jak je odkryć i świadomie wykorzystać w obecnym życiu
  • ISBN: 978-83-7377-960-0;
  • Cena katalogowa: 39.90 zł;
  • Ilość stron: 224;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2019;
  • Nr wydania: III;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
20
0

Odkryj, jakie były Twoje poprzednie wcielenia

To życie nie jest pierwszym, jakie przeżywasz. Wszystko co wcześniej robiłeś i czego doświadczyłeś zapisane jest w Twojej podświadomości. Większość z nas nie wie kim była w poprzednich wcieleniach, ale na pewno chciałaby się tego dowiedzieć. Teraz jest na to właściwy moment. Dzięki tej książce będziesz mógł odkryć jakie były Twoje poprzednie wcielenia i co działo się z Tobą w przeszłości, a także jaki to ma wpływ na Twoje obecne życie.

Poznaj swoje wspomnienia z poprzednich wcieleń

Autorka – terapeutka specjalizująca się w poprzednich wcieleniach i hipnozie, opisuje dwie drogi. Pozwolą Ci one poznać Twoje wspomnienia i emocje z poprzednich żyć. Jedna z nich przede wszystkim koncentruje się na Twoim wnętrzu-duchowości i wykorzystuje regresję, medytację oraz intuicję. Natomiast druga skupia się na tym, co istnieje na zewnątrz. Kiedy uświadamiasz sobie, że posiadasz poprzednie wcielenia, każda relacja międzyludzka, każda okoliczność czy zdarzenie stają się łatwiejsze do zrozumienia.

Zrozumiesz siebie i dowiesz się o rzeczach, o których nie miałeś pojęcia

Dzięki informacjom z książki, dowiesz się np. skąd wzięły się Twoje fobie, problemy z utrzymaniem wagi, czy nawet choroby fizyczne. Stanie się oczywiste jakie silne strony odziedziczyłeś z dawnych żyć i w jaki sposób możesz je teraz wykorzystać. Ponadto Autorka wyjaśnia skąd biorą się trudności w relacjach międzyludzkich, dlaczego odruchowo niektóre osoby budzą Twoją niechęć i jak bezzasadny jest strach przed śmiercią czy ludźmi od Ciebie się różniącymi.

Zmień kierunek swojej kariery i czerp z tego satysfakcję

Dodatkowo dowiesz się także, które swoje talenty powinieneś rozwijać i jaki kierunek nadać życiu, by Twoja zawodowa kariera przyniosła Ci satysfakcję. Autorka podaje wiele przykładów osób, które po poznaniu swoich poprzednich wcieleń zmieniły swoje życie i teraz mogą się w pełni realizować. Sprawdź, co Tobie jest pisane.

Odkryj przeszłość, zrozum teraźniejszość

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ