Biała księga uzdrawiania

Alternatywne metody leczenia

  • ISBN: 978-83-7377-914-3;
  • Cena katalogowa: 39.90 zł;
  • Ilość stron: 268;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Magdalena Kuźmiuk
0
1

Czy na pewno wiesz, czym jest choroba?

Większość ludzi odbiera chorobę jako zagrożenie. A co byś powiedział na to, że w rzeczywistości choroba to wołanie duszy o pomoc? Może to nieco kontrowersyjnie zabrzmi, ale choroba w pewnym sensie może być Twoim przyjacielem na drodze, jaką jest samouzdrawianie. Ponieważ pojawia się jako drogowskaz, kiedy zboczysz ze swojej drogi. Otrzymujesz szansę na to, aby dostać się do najgłębszej otchłani własnego „ja”, a także do ciemnych stron swojej osobowości. Bo każdy z nas taką ma! A właśnie tam ukryte są stłumione urazy i lęki, które wydostają się na powierzchnię jako fizyczne objawy chorobowe. Czy wiesz, że stres emocjonalny, poczucie izolacji, brak więzi społecznych, tłumiona agresja i niskie poczucie własnej wartości stanowią przyczynę wielu dolegliwości fizycznych?

Znaczenie choroby kluczowe na drodze, jaką jest samouzdrawianie

W tej publikacji Autor pomaga rozpoznać i wyeliminować wiele dolegliwości. Dzięki zawartym w książce informacjom, będziesz w stanie aktywować wewnętrzne impulsy, które sięgają znacznie dalej niż medycyna konwencjonalna. Prowadzą one do sił samoleczenia organizmu i ułatwią samodzielne zwalczanie choroby. Dzięki tej książce poznasz podstawowe zasady działania procesów samouzdrawiania, łatwe sposoby ich aktywacji, alternatywne metody leczenia oraz techniki uzdrawiające. Mają one miejsce wtedy, gdy przywrócone zostaje połączenie z wewnętrzną siłą organizmu. Proces powrotu powinien odbywać się spokojnie. W ten sposób pobudzimy siły samoleczenia organizmu i odnajdziemy zdrowie i długowieczność.

Mózg to Twój dyrygent i aptekarz

Jak udowadnia zarówno nauka, jak i mądrość prastarych tradycji, mózg można określić mianem niezależnego oraz całkowicie indywidualnego farmaceuty w organizmie człowieka. Reguluje on funkcje ciała i funkcjonowanie układu odpornościowego. Jego sygnały aktywują pracę mięśni oraz wydzielanie hormonów. Dzięki nim miliardy komórek są umieszczane w najodpowiedniejszych dla nich miejscach. Komunikacja odbywa się w obu kierunkach. Mózg zawsze jest w stanie rozpoznawać i zmieniać struktury, które przyczyniają się do zachorowań. Powstałe urazy mogą zostać osłabione, nieskuteczne strategie zarządzania stresem zmodyfikowane, a styl życia zmieniony. Autor podaje sprawdzone, alternatywne metody leczenia ciała i umysłu.

Dzięki tej książce poznasz odpowiedzi na wiele nurtujących pytań o samouzdrawianie:

– skąd biorą się choroby?
– gdzie tak naprawdę tkwi przyczyna trapiących Cię dolegliwości?
– jak samodzielnie pobudzić procesy uzdrawiania?
– jakie techniki uzdrawiające są pomocne w samodzielnym zwalczaniu choroby?
– czy Twoje środowisko może powodować choroby i jak odzyskać zdrowie?
– czym jest immunologiczne wypalenie, czyli syndrom „burn out”?
– czy długowieczność jest możliwa i jak ją osiągnąć?

Wspomóż swoje ciało w procesie uzdrawiania

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ