Cztery filary zaufania

Jak uwierzyć w siebie, ludzi, Boga i życie

  • ISBN: 978-83-7377-771-2;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 360;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2016;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
NW-Katarzyna Masłowska
0
1

Dowiedz się, jak uwierzyć w siebie i jak wygląda odbudowanie zaufania i relacji z innymi

Zaufanie towarzyszy nam od początku życia, rodzimy się z nim. Kiedy na świat przychodzi niewinna słaba istota, lekarze i pielęgniarki pozwalają jej opuścić szpital w towarzystwie i pod ochroną opiekunów, zakładając, że ci okażą miłość i ochronią dziecko. Mają przy tym bardzo ograniczoną wiedzę na temat dorosłych, którzy będą kształtować umysł, emocje i osobowość przyjętych przez nich na świat dzieci. Po prostu muszą im zaufać. Dorośli z wiekiem tracą tę naturalną intuicję i niekiedy odbudowanie zaufania i relacji zajmuje im sporo czasu. Zaufanie jest koniecznym warunkiem ludzkiego życia. Podświadomie buduje charakter i duchową siłę. Zapewnia nam bezpieczeństwo, szczęście i spokój umysłu. Uczy wytrwałości i odwagi. Iyanla Vanzant, wpływowa trenerka rozwoju osobistego, nauczy cię, krok po kroku, jak uwierzyć w siebie, jak odbudować zaufanie w związku i miłości. Znajdziesz też skuteczne sposoby na to, jak pokochać siebie.

Naucz się zaufania i miłości do siebie – poznaj przykłady rozwoju duchowości z życia innych

Zaufanie do siebie to pozornie prosta, a jednocześnie najtrudniejsza rzecz, jakiej powinno się w życiu nauczyć. Kiedy nie masz zaufania do siebie, masz tendencję do negatywnych emocji i dawania zbyt wiele. W konsekwencji prowadzi to często do sytuacji, że godzisz się np. na gorsze warunki pracy czy wynagrodzenia lub niezdrowe relacje. Niestety prowadzi to też do zaburzenia równowagi w związku, ponieważ Ty dajesz więcej niż oczkujesz. W efekcie często tracisz szacunek do samego siebie. Podświadomie wysyłasz wtedy innym zaproszenie do tego, by po tobie deptali, rujnowali Ci życie i robili wszystko to, co właściwie robisz sam sobie. Ucz się na błędach innych, wykorzystaj opisane w tek książce historie i zaufaj sobie.

Poznaj sposoby na odbudowanie zaufania w związku i zaufania do innych

Kiedy sobie nie ufasz, uznajesz, że jesteś bezwartościowy i podświadomie niszczysz szacunek do siebie oraz poczucie godności. Zaczynasz wtedy wykazywać nienawiść do samego siebie, użalać się nad sobą i zaprzeczać sobie. Bez miłości i zaufania do siebie życie staje się serią smutnych, bolesnych i osłabiających ducha doświadczeń, które – jeśli będziesz miał szczęście – doprowadzą Cię do momentu, w którym nie będziesz miał innego wyboru i podejmiesz ryzyko nauki zaufania sobie. Ten poradnik wskaże Ci drogę, która musisz pokonać, aby odbudować zaufanie do siebie i innych.

Ufaj sobie, ufaj Bogu, ufaj innym, ufaj życiu – stale rozwijaj swoja duchowość

Autorka tej książki wskaże Ci cztery filary zaufania – do siebie, do Boga, do innych oraz do życia. Niewątpliwie staną się one wskazówką w Twojej dalszej podróży ku odbudowaniu zaufania w siebie. Odbudujesz zaufanie do siebie, by mieć odwagę przyznać, co tak naprawdę czujesz. Dowiesz się, jak uwierzyć w Boga. Nauczysz się zaufania do Boga, tego że Bóg jest bytem złożonym, a my jesteśmy Jego częścią. Naucz się ufać, że inni będą postępować tak, jak trzeba tylko dlatego, że należy tak postąpić. Iyanla Vanzant w praktyczny i inspirujący sposób wyjaśnia, jak to zrobić. Przedstawia szereg opowieści i przykładów popartych własnym doświadczeniem i praktyką, które pomogą Ci rozwinąć swoje relacje, nawet te utracone oraz jeszcze niezdobyte.

Dlaczego zaufanie jest ważne? Dowiedz się, jak uwierzyć w siebie

Jak ważne jest zaufanie dowiadujesz się najczęściej w momencie, kiedy je tracisz. Doceniasz jego wagę, kiedy wątpisz w lojalność bliskich Ci osób. Jak odbudować zaufanie w związku i w relacjach z bliskimi? Odpowiedź znajdziesz w tej książce. Dzięki poradom Autorki możesz codziennie pracować nad sobą poprzez duchowy rozwój i praktykę, która wyzwoli radość i szczęście w Twoim życiu. Pokochaj siebie, odbuduj relacje z ludźmi i z Bogiem, poznaj moc intencji i modlitwy.

Odkryj zdolność kochania i przebaczania – odbudowanie zaufania

Zaufanie jest procesem wewnętrznym, możesz je rozwijać i pogłębiać jedynie wewnątrz siebie. Nauczysz się krok po kroku ufać sobie, by świadomie czerpać z życia radość i cieszyć się każdą chwilą. Kiedy zaufasz innym ludziom będziesz w stanie rozwinąć swoją intuicję i pogłębisz więź z sobą, odkrywając głębię zdolności kochania oraz przebaczania. Wzmocnisz zaufanie w związku, umocnisz swój emocjonalny, umysłowy i duchowy rozwój, nawet jeśli Twoje obecne relacje są trudne. Odbudujesz wiarę w Boga, moc modlitwy i swoja naturalna intuicję. Przekonasz się także, że życie stoi po Twojej stronie i pragnie dostarczać Ci pozytywnych emocji, inspiracji oraz motywacji.

Poznaj potęgę zaufania! Dowiedz się, jak uwierzyć w siebie, jak uwierzyć w Boga i ludzi

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ