Nowa umowa

Przewodnik uzdrawiania życia i osiągania wolności

  • ISBN: 978-83-8171-944-5;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 184;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Mariusz Warda
Paweł Uklejski
0
0

Kontrola nad własnym życiem – poznaj przewodnik uzdrawiania i rozwoju duchowego i osobistego

Niejednokrotnie zadajesz sobie pytanie, jak być szczęśliwym, uwolnić się od przesądów? Kontrola nad własnym życiem – jak ją odzyskać i jaki sposób oczyścić umysł i ciało? Dzięki tej książce dowiesz się, w jak w prosty sposób pozbyć się osądów i kierowania się zakorzenionymi w nas od pokoleń stereotypami. Don Miguel Ruiz nauczy Cię, czym jest świadomość i podświadomość, rozwój duchowy, osiąganie wolności i uzdrawianie duchowe. Szczególnie pomocny będzie zaprezentowany w poradniku rytuał wybaczenia, ponieważ Autor szczegółowo opisał jego znaczenie i jasno podał instrukcję jego wykonania. Twoje szczęście i radość jest w Twoich rękach. Pokochaj siebie i innych już dziś.

Dzięki informacjom zawartym w tej książce:

– przestaniesz porównywać się i rywalizować z innymi,
– sam zastosujesz rytuał wybaczenia i wyzwolisz w sobie pozytywne myślenie i nieskrępowaną radość,
– rozniecisz bezwarunkową miłość do siebie i innych,
– zainwestujesz w swój rozwój duchowy i osobisty, wykorzystasz narzędzia oparte na wierzeniach czy medycynie ludowej Tolteków,
– zrzucisz maski i odkryjesz swoje prawdziwe JA, odzyskasz kontrole nad swoim życiem,
– zaczniesz realizować swoje plany, a nie oczekiwania innych, otaczających Cię ludzi
– zostaniesz mistrzem we wszystkim, czego się podejmiesz,
– ustalisz życiowe i codzienne cele i je zrealizujesz.

Naucz się wykorzystywać swoje możliwości i realizować cele

W tej książce Autor szczegółowo opisuje mechanizmy psychicznego i umysłowego przywiązania do rozmaitych idei i przekonań. Często te wyobrażenia, oparte na osądach innych ludzi, kreują Twoją rzeczywistość. Aby odzyskać kontrolę nad własnym życiem możesz przygotować rytuał wybaczenia sobie samemu i innym. Jego bezpieczne wykonanie, opisane w przewodniku uzdrawiania przez Don Miguela Ruiza, pozwoli Ci bez ograniczeń realizować swoje cele i życiowe plany. Świadomość własnych ograniczeń niewątpliwie Ci w tym pomoże.

Spadkobierca mądrości Tolteków zdradza sekrety szczęścia i uzdrawiania duchowego i osobistego!

Autor już w młodości praktykował u swojego ojca, Don Miguela Seniora, i babci, Madre Sarity. Pomagał w tłumaczeniu modlitw, wykładów i warsztatów Madre Sarity z języka hiszpańskiego na angielski, dzięki czemu doskonale poznał ich treść. Dowiedział się również, jak uzdrawiać ludzi, zarówno fizycznie, jak i duchowo. Praktykuje już od przeszło dekady, a teraz dzieli nią w swojej przełomowej książce. Ta swoista terapia duszy, oparta na rytuałach i medycynie ludowej Tolteków, będzie kluczem, dzięki któremu dotrzesz do swojej podświadomości.

Moc słuchania – uwolnij się od słów i przekonań innych ludzi. Włącz pozytywne myślenie

Zgodnie z jedną z 4 umów Tolteków, nie należy brać nic do siebie. Szczególną moc oddziaływania mają słowa. Wszystko, co ludzie robią i mówią do nas wynika z tego, co posiadają w swoim wnętrzu. To nie ma nie ma z nami nic wspólnego. Dzięki poradom i praktycznym ćwiczeniom zawartym w tym przewodniku uzdrawiania, pozbędziesz się osądów i nauczysz się rozwiązywania konfliktów, zarówno tych z innymi, jak również tych, które toczą się w Twojej podświadomości. Nie bierz do siebie ani tego, co słyszysz, ani tego, co widzisz – da ci to moc, a zabierze ją tym, którzy do Ciebie wysyłają takie a nie inne słowa, dzięki temu staniesz się odporny na manipulację. Bez wątpienia, pozytywne myślenie stanie się naturalną terapią i motywacją do rozwoju duchowości.

Nowa umowa – zawrzyj ją z samym sobą i ciesz się szczęściem

W ciągu życia zawieramy tysiące umów, ale najważniejsze są te zawarte ze sobą. Aby wieść szczęśliwe, spełnione życie, warto znaleźć w sobie siłę na zerwanie „starych umów”. To jest bez wątpienia główne motto, zakorzenione w wierzeniach i medycynie ludowej Tolteków. Trzeba pozbyć się przekonań opartych na osądach i fałszywych maskach, jakie zakładamy sami i wszyscy wokół. Dzięki poradom zawartym w tej książce odkryjesz moc słów i rzeczywistości przez nie kreowanej. Dowiesz się, że prawdziwe życie, pozbawione plotek, pełne bezwarunkowej miłości do siebie i innych, ma moc uleczania. Świadomość, że radość i szczęście są na wyciągnięcie ręki, pomogą Ci bezwarunkowo pokochać siebie. Nowa umowa, którą zawrzesz sam ze sobą, doda Ci pozytywnej energii na co dzień i umożliwi korzystanie z prawdziwej wolności w poszukiwaniu własnych pasji.

Odzyskaj kontrolę nad własnym życiem, pokochaj siebie i ciesz się szczęściem!

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ