Potęga pozytywnego myślenia

Przesłania na każdy dzień

  • ISBN: 978-83-8171-343-6;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 424;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: II - dodruk;
Irena Kloskowska
NW-Ewelina Kuryłowicz
0
1

Narodziny fenomenu pozytywnego myślenia

Prawdziwe znaczenie pozytywnego myślenia oraz siły twórczej ludzkiego umysły w pełni odkrył i wyjaśnił Emmet Fox, autor międzynarodowego bestsellera Kazanie na górze. Autor był jednym z najbardziej wpływowych przywódców duchowych XX wieku i pionierem Ruchu Nowej Myśli. A jego śmiały i dynamiczny przekaz odnośnie tego w jaki sposób  pozytywne myśli na każdy dzień kształtują rzeczywistość i szczęście, zmienił życie milionów ludzi na całym świecie. Wpłynął też na wielu znanych autorów książek poświęconych duchowości i rozwojowi osobistemu takich jak: Wayne Dyer, Esther Hicks i Louise Hay. Zaakceptowali oni i wykorzystywali jego idee pozytywnego myślenia w swoim życiu i twórczości. Teraz i ty możesz czerpać nauki wprost z dorobku mistrza i wyzwolić pozytywną energię.

 Pozytywne myśli na każdy dzień – jak włączyć pozytywne myślenie?

Mimo, że idea pozytywnego myślenia wydaje się być niezwykle prosta, rzeczywistość udowadnia, że wcale tak nie jest. Żyjąc w czasach ciągłych zmian, kolejnych rewolucji technologicznych i społecznych gubisz się w chaosie i nadmiarze informacji, bodźców i oczekiwań. Ta książka stanie się jednak twoim przewodnikiem w spełnianiu marzeń. Zawiera 365 przesłań, na każdy kolejny dzień roku. Pozytywne myśli na każdy dzień mają na celu rozbudzić nie tylko pozytywne myślenie, ale przede wszystkim uzmysłowić ci twórczą siłę twojego umysłu. Ponieważ twoje myśli mają moc kreowania rzeczywistości, przyciągania zdarzeń i ludzi do twojego życia. To jakie to będą doświadczenia i jakich ludzi napotkasz zależy właśnie od jakości twoich myśli. Czy są one pozytywne czy negatywne.

Ukierunkuj myślenie na pozytywne i wykorzystaj jego siłę, by osiągnąć szczęście

Ta kompletna instrukcja stanowi esencję nauk o kształtowaniu duchowości. Jest też drogowskazem na ścieżce duchowego rozwoju, którą możesz podążać codziennie. Każda z 365 wskazówek jest przesłaniem utwierdzającym w przekonaniu, że twoje myśli kształtują rzeczywistość. W jaki sposób działają?
1.Pomogą ci odzyskać siły niezbędne do przezwyciężenia smutku, frustracji i stawienia czoła wyzwaniom codzienności.
2. Dodadzą pozytywnej energii w działaniu i rozwagi w podejmowaniu ważnych życiowych decyzji.
3. Zainspirują cię i sprawią, że na nowo odkryjesz i poznasz siebie.
4. Pobudzą do działania i pokierują tobą tak, abyś mógł spełnić wszystkie swoje marzenia.
5. Przywrócą równowagę i harmonię w twoim życiu.

„Wykorzystuj to, co masz” – jak wykorzystać pozytywne myśli na każdy dzień, by spełniać marzenia

Każda z pozytywnych myśli na każdy dzień, ma swój tytuł, oraz krótką lekcję, którą możesz wykorzystać, by naładować się pozytywną energią, uzmysłowić sobie swój potencjał i sprawczą siłę twoich myśli. Sam mistrz rozwoju duchowego mówi, że twój „duchowy wzrost bierze się z wprowadzania wiedzy w czyn”. Zatem zaufaj własnym myślom i stwórz taką rzeczywistość o jakiej marzysz. Staniesz się też inspiracją i natchnieniem dla otaczających cię osób.

Wyzwól pozytywne myślenie i obierz kurs na szczęście

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ