W szkole nie nauczono mnie biznesu

  • ISBN: 978-83-8171-901-8;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 152;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 12 x 16,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: VI - dodruk;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Co gwarantuje sukces w biznesie?

Dlaczego tak wielu znakomicie wykształconych ludzi zasila szeregi bezrobotnych lub pracujące za głodowe pensje? Podczas gdy uczniowie, uważani w szkole za słabszych, zarabiają duże pieniądze i odnoszą sukces w biznesie. Czy klucz tkwi w Twojej podświadomości i pozytywnym myśleniu? Czemu tak wielką wagę przykładamy do IQ? Skoro jest aż 7 różnych typów inteligencji! Rozbudź w sobie ten, który zapewni Ci sukces, rozwój osobisty i szczęście. Zdobądź bogactwo tak jak zrobił to autor tej książki.

I Ty możesz zostać swoim własnym szefem

Piotr Zarzycki nie zawahał się wejść w świat biznesu. Dostrzegł nadarzającą się okazję i osiągnął sukces. Ten biznesmen i znakomity motywator w ciągu 16 lat doświadczenia zawodowego zdobył majątek, który zapewnia mu spokojną sytuację finansową. Któż z nas nie chciałby się wyrwać z błędnego koła „od pierwszego do pierwszego”? Oto szansa dla tych, którzy czują niedosyt, chcą coś zmienić i wkroczyć na ścieżkę rozwoju osobistego. Odmień swoją podświadomość by przekształcić się z szarego pracownika we własnego szefa i zarabiać prawdziwe pieniądze.

Czy wiesz już, jak odnieść sukces w biznesie?

Dzięki sprawdzonym radom i technikom Autora, z łatwością będziesz mógł realizować swoje pragnienia, tak, by stać się niezależnym finansowo człowiekiem. Z pomocą tej książki poznasz nowy wymiar marketingu, a słowo „sukces” stanie się Twoją mantrą. Z łatwością wpadniesz na pomysł na biznes i zaczniesz spełniać swoje marzenia. Przekonasz się także, że osiągnięcie bogactwa jest na wyciągnięcie Twojej ręki. W końcu zmienisz swoje nawyki zakorzenione w podświadomości, a pozytywne myślenie nie będzie Cię opuszczać. Nie tylko poznasz sprawdzone sposoby na sukces ale też zwiększysz swoją motywację i energię do działania. Dzięki czemu z pewnością podwoisz swoje pieniądze.

Otwórz się na nowe perspektywy

Autor rozpoczynał jako młody nauczyciel. Bez samochodu. Bez mieszkania. Z marnymi perspektywami na przyszłość. Na pewno wiesz, co mógł wtedy czuć. Odkryj sprawdzone sposoby na sukces i ciesz się dostatnim życiem, korzystając z rad Autora już dziś! Rozbudź pozytywne myślenie, zdobądź bogactwo i przestań martwić się jutrem. Bo czyż nie kusząca jest perspektywa zasobnego w fundusze konta, posiadania własnej, znakomicie prosperującej firmy i możliwość spełniania swoich materialnych zachcianek bez ograniczeń?

Przestań być Pracownikiem, zostań Szefem!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ