Tradycyjne modlitwy terapeutyczne

Praktyczny przewodnik

  • ISBN: 978-83-7377-781-1;
  • Cena katalogowa: 29.20 zł;
  • Ilość stron: 128;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2016;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Magdalena Kuźmiuk
0
1

Uzdrawianie modlitwą

Modlitwy mają ogromną moc sprawczą. Stanowią potężne narzędzia, które przekazywane z pokolenia na pokolenie, często z zachowaniem tajemnicy, uzdrawiają, odwracają uroki i odmieniają życie. Do dziś stanowią one jeden z najważniejszych filarów medycyny ludowej. Zazwyczaj taki rodzaj uzdrawiania pojmowany jest jako zjawisko z pogranicza religii i magii, które wywodzi się od rdzennych mieszkańców Syberii i rozprzestrzeniło się po całej Europie. Kobiety i mężczyźni zajmujący się uzdrawianiem byli nazywani szamanami, zamawiaczami lub szeptuchami. Poprzez modlitwę mogą zostać złagodzone lub nawet całkowicie ustąpić choroby duszy czy ciała. Dzięki tej publikacji dowiesz się jak się modlić i prowadzić rozmowy z Bogiem. Sam staniesz się uzdrowicielem oraz zdołasz pomóc sobie i innym. Siła modlitwy jest niezwykle ogromna i Ty będziesz mógł się o tym przekonać.

Postawa w trakcie modlitwy

Modlitwa jest sztuką, chociaż wydaje się być bardzo prosta. Aby modlitwa mogła rozwinąć całkowicie swój potencjał działania, niezbędne są nie tylko gotowość, koncentracja i tekst modlitwy, lecz także spotkanie z Bogiem i wyjście mu naprzeciw. Powinniśmy uczynić naszą relację z modlitwą relacją miłosną. Każda modlitwa jest oczywiście święta, i to właśnie modlitwy ludzi, którzy zazwyczaj się nie modlą, powinny najbardziej cieszyć duchowe siły. Z tej miłosnej relacji może powstać związek, którego nikt nigdy nie będzie mógł zniszczyć.

Medycyna ludowa uzdrawiająca ciało i duszę

Autorka od wielu lat prowadzi praktykę terapii modlitwą. W tej książce udostępnia rytuały, dzięki którym złagodzisz ból, cierpienie i uaktywnisz siłę samoleczenia. Pomożesz zarówno sobie, jak i innym osobom. Poznasz modlitwę, która zdoła uleczyć choroby serca, złagodzić gorączkę czy schorzenia skórne. Znajdziesz również metodę na pokonywanie uzależnień. Nauczysz się też dziękować za wszelkie łaski otrzymane podczas uzdrawiania. Dzięki wskazówkom Autorki będziesz wiedział jak wybrać odpowiednie miejsce do modlitwy, jak ją wypowiadać i na czym się skupić przy jej odmawianiu. Przedstawione modlitwy są uniwersalne i pełne ogromnej mocy i dobroci. Są wyrazem czystej jasności i poznania. I co najważniejsze naprawdę działają!

Ponadczasowy sposób na zdrowie ciała i duszy

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ