Energia do kwadratu

Dziewięć eksperymentów udowadniających wpływ umysłu na materię

  • ISBN: 978-83-8171-798-4;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 184;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Mariusz Warda
Paweł Uklejski
0
0

Podświadomość ludzka rządzi naszymi decyzjami

Neurobiolodzy twierdzą, że aż 95 procent naszych myśli kontrolowanych jest przez przeprogramowany umysł podświadomy! Zamiast rzeczywistego myślenia kierujemy się zaprogramowanymi w mózgu schematami. Oznacza to, że nasze decyzje, wybory czy preferencje w większości nie są efektem wolnej woli, rządzi nimi podświadomość. Czy możemy w jakiś sposób wpłynąć na podświadomość? Pam Grout, autorka wielu bestsellerów i twórczyni tekstów do People czy CNNgo.com udowadnia, że rzeczywistość jest plastyczna i poddaje się sile naszej woli. To ludzka świadomość rządzi materią, a nie odwrotnie. Przyjmując to założenie każdy człowiek może kształtować rzeczywistość za pomocą myśli.

9 łatwych eksperymentów na istnienie energii myśli

9 eksperymentów zawartych w tej książce dowiedzie Ci, że pole możliwości (PM), niczym elektryczność, jest niezawodne, przewidywalne i dostępne dla każdego. Każdy z nich przeprowadzisz bez ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych, do wykonania potrzebujesz jedynie niewielkiej ilości wolnego czasu. Doświadczenia te udowodnią Ci to, co na przestrzeni ostatnich lat odkryli fizycy – pole łączy nas wszystkich, a każda nasza myśl jest falą energetyczną, która wpływa na wszystko we wszechświecie. Wystarczy, że zaczniesz od małych kroczków, tworzenia prostych intencji takich jak wolne miejsce parkingowe w dogodnej lokalizacji, krótka kolejka do kasy, czy znalezienie czterolistnej koniczyny.

Poznaj potęgę swojego umysłu i zainwestuj w rozwój osobisty

W Energii do kwadratu Pam Grout udowadnia istnienie niewidzialnej siły energetycznej, będącej polem nieskończonych możliwości, które funkcjonuje w Twoim życiu bez względu na to, czy jesteś świadom jego istnienia, czy też nie. Większość czasu korzystamy z tej nieograniczonej energii zupełnie bezwiednie, będąc nieświadomymi faktu, że wszystko, co myślimy i robimy, ma ogromne znaczenie. W konsekwencji „pozwalamy” tej sile nieskończonych możliwości działać jedynie powierzchownie, gdzie nie ma miejsca na wyobraźnię czy bogactwo potencjału. Jednak świadome oddziaływanie na nie, daje nam przewagę i możliwość czerpania pełnymi garściami. Kiedy uzmysłowisz sobie jak wielka jest potęga Twojego umysłu oraz moc pozytywnego myślenia, wszechświat udostępni Ci swoje nieograniczone zasoby. Wszystko, czego będziesz oczekiwał lub o czym będziesz myślał, zamanifestuje się w Twoim życiu.

Twój umysł kształtuje Twoją rzeczywistość

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ