Świadomość wielowymiarowa w świetle badań naukowych

  • ISBN: 978-83-8301-014-4;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 392;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: II;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
20
0

Jak wykorzystać świadomość wielowymiarową?

W tej książce znajdziesz odpowiedź na pytanie czym jest świadomość wielowymiarowa. Autorka zaprasza do przekraczania granic, przełamywania bariery czasu, przestrzeni i materii. Omawia anomalne zjawiska jak teleportacja, światy równoległe, podróże w czasie – w przeszłość jak i w przyszłość. Przybliża również tajemnicze doznania jakimi są doświadczenia poza ciałem. Podkreśla rolę świadomości wielowymiarowej oraz podaje przykłady rozwoju duchowych form istnienia w różnych wymiarach. Opisuje ukryte zasoby świadomości wielowymiarowej oraz możliwości jej wykorzystania. W tej książce znajdziesz również charakterystykę ciekawych i rzadko opisywanych zjawisk jak jałowe nieba i różne obszary piekieł. Ich wizja może stać się wskazówką i podpowiedzią jak mamy postępować w tym życiu.

Podróże w czasie i przestrzeni są możliwe

Czy wiesz, że istnieją inne rzeczywistości i światy równoległe? Nie widzimy ich, lecz są one dobrze zbadane. Dzięki tej książce przede wszystkim zgłębisz te niedostrzegalne elementy, których istnienie udowodniono naukowo. Odkryjesz tajniki kwantowości i kwantowego uzdrawiania. Dowiesz się jaki wpływ ma podświadomość na twoje decyzje. Poznasz swego rodzaju terapie i ćwiczenia, które ułatwią ci rozwój duchowy, poszerzą twoją świadomość i udostępnią wgląd do twojej podświadomości. Psychologia kwantowa oraz szczegółowe badania potwierdzą znaczenie tych zjawisk i ich wpływ na nasze obecne życie. Poznasz również wyniki badań naukowców z całego świata, które dotyczą doświadczeń poza ciałem.

Naucz się korzystać z reinkarnacji i pamięci z poprzednich wcieleń

Dowiesz się czym jest reinkarnacja i jaki ma na ciebie wpływ pamięć z poprzednich wcieleń. Poznasz dowody na to, że dusze są realnym elementem naszego świata. Odkryjesz obszary fizycznej rzeczywistości niejawnej, łączone dotychczas z ezoteryką, których być może czasami doświadczasz, ale nie wiesz jak je nazwać. Poza kosmosem istnieją jeszcze inne, całkowicie realne części wszechświata, które łącznie z dostrzeganym przez nas otoczeniem tworzą całość. Teraz możesz je poznać i zrozumieć.

Ta książka przybliża takie zjawiska jak:

– doznania poza ciałem,
– tajniki podświadomości,
– reinkarnacja i pamięć z poprzedniego życia,
– wędrówka dusz i ich istnienie w otaczającej nas rzeczywistości,
– podróże w czasie – w przyszłość i przeszłość,
– jałowe nieba i różne obszary piekieł,
– alternatywne rzeczywistości,
– rozwój świadomych form istnienia.

Możesz zmieniać czas i przestrzeń

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ