Ego mężczyzny – prawdziwy przewodnik po uczuciach

Jak zrozumieć męskie emocje i odnaleźć siebie w partnerstwie

  • ISBN: 978-83-8171-641-3 ;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 255;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Twoje ego to twoja podświadomość

Wszyscy jesteśmy przekonani, że w pełni świadomie podejmujemy decyzje. Jednak naukowcy udowodnili, że nasza świadomość jedynie w 10 procentach bierze w tym udział. To nasza podświadomość ma przewagę. W 90 procentach decyduje o tym, jakie decyzje podejmujemy. Ma ogromny wpływ na to, co nas w życiu spotyka. W naszym podświadomym umyśle toczy się identyczny proces jak w umyśle świadomym. Na podstawie usłyszanych słów wyrabiamy w sobie pewne przekonania i podejmujemy decyzje. Decyzje takie podejmowane są większością głosów, a w tym przypadku większość ma podświadomość. Jeżeli twój podświadomy umysł przekonany jest o słuszności jakiejś sprawy, twoja decyzja będzie z nim zgodna. Zatem, jeśli narzekasz, że coś dzieje się nie po twojej myśli, to z pewnością twoja podświadomość jest za to odpowiedzialna.

Jak zmienić swoje przekonania, czyli negatywne wzorce ukryte w podświadomości?

Gdy już uświadomisz sobie, że w większym stopniu kieruje tobą podświadomość, możesz pójść dalej. Możesz usunąć nagromadzone negatywne wzorce, skrzętnie przechowywane przez podświadomość. Autorka, doświadczona terapeutka, podpowie ci, jak to zrobić. Jak zmienić swoje przekonania, które znajdują się w podświadomości? Nie musisz iść na terapię czy kurs rozwoju osobistego. Wystarczy, że przeczytasz tę książkę. Z tej lektury dowiesz się, jak być świadomym uczestnikiem wydarzeń, które dzieją się wokół ciebie. Gdy już zyskasz tę świadomość, z pewnością będziesz w stanie usunąć każde przekonanie, które należy do innych. Poprawisz swoje relacje, związki, emocje i zyskasz motywację do działania. Wreszcie osiągniesz poczucie szczęścia.

Pokonaj własne ograniczenia i zyskaj zadowolenie z siebie

Po publikacji „Duszy kobiety” przyszedł czas na tę samą tematykę, jednak potraktowaną z punktu widzenia mężczyzny. To książka o rozwoju osobistym, wzrastaniu i przygotowywaniu się do życia w partnerstwie. Podpowiada, jak zmienić świadomość i podświadomość, aby dostrzec inne wartości poza własnym ego.

Dowiesz się, jak:
– pokonać własne ograniczenia i być zadowolonym z siebie,
– rozpoznać i zmienić swoje przekonania,
– odkryć tajniki swojej podświadomości, która ma ogromny wpływ na codzienne decyzje, związki, emocje, relacje,
– odnaleźć i poznać siebie,
– świadomie określić swoje potrzeby i odzyskać motywację do działania,
– zadbać o siebie i podnieść samoocenę,
– nauczyć się tolerancji oraz wyrozumiałości i osiągnąć szczęście.

Odkryj swoją wartość

Tu znajdziesz medytację czytaną przez Autorkę

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ