Praktyczne NLP

Techniki osiągania doskonałości

  • ISBN: 978-83-7377-467-4;
  • Cena katalogowa: 29.20 zł;
  • Ilość stron: 232;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2011;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
Paweł Uklejski
0
0

Czy potrafisz umiejętnie wykorzystać swoją szansę?

Marzysz o życiu pełnym sukcesów i dobrej passy, ale wszelkie podjęte przez Ciebie działania nie przynoszą rezultatów? Chcesz zarabiać pieniądze zamiast ciągle je wydawać na coraz to nowe sposoby, które mają zagwarantować Ci ruch w biznesie? Być może nie postępujesz odpowiednio lub brak Ci odwagi czy motywacji do działania. Ale pamiętaj, że to, jak potoczy się Twoje życie i czy wykorzystasz swoją szansę na rozwój, zależy tylko od Ciebie.

Sukces jest w Tobie

Programowanie neurolingwistyczne opiera się na założeniu, że w każdym z nas są już wszystkie niezbędne zasoby, by osiągnąć sukces. Nauka zasad NLP pomoże Ci wydobyć te potrzebne w danej chwili. Jeśli chcesz wpływać na innych, naucz się kierować sobą. Wchodząc w relację z innymi masz szansę poznać, kim jesteś. Niejednokrotnie wymaga to weryfikacji swojego własnego obrazu. Warto wówczas skorzystać z narzędzi, jakie daje NLP, ucząc przekraczania granic schematów, które często przeszkadzają cieszyć się z życia takiego, jakim ono jest.

Zaplanuj swój sukces!

Poznaj jego najważniejsze założenia – filary szczęścia, dzięki którym zrozumiesz, skąd bierze się różnica pomiędzy tymi, którzy osiągają sukcesy, a tymi, którzy ciągle próbują je osiągnąć. Zamiast ciągle gonić za szczęściem, podejdź do tego inaczej. Świadomie zaplanuj swoją przyszłość – korzystając ze strategii linii czasu (time line) możesz przewidzieć, co dokładnie zdobędziesz np. za 5 lat. Pozytywne myślenie i motywacja wewnętrzna sprawiają, że dokonują się w Tobie zmiany i następuje rozwój osobisty. Techniki zaprezentowane w publikacji wpływają na Twoją podświadomość i myśli, co budzi drzemiący w Tobie potencjał.

Czym się kierować, by osiągnąć to, czego się pragnie?

Poprzez praktyczne wskazówki NLP zawarte w publikacji będziesz mógł precyzyjnie określić, hierarchizować i realizować cele, poznawać siebie i odkrywać swoją misję życiową. Pomysł na biznes przyjdzie ci z łatwością i zaczniesz realizować swoje marzenia w pracy, firmie, domu czy na innej płaszczyźnie życiowej. Tę książkę powinni przeczytać wszyscy, którzy szukają sposobów na poprawę jakości swojego życia. Są tu bowiem ćwiczenia i narzędzia, dzięki którym sukces i bogactwo będą na wyciągnięcie ręki. Tak naprawdę sekret na osiągnięcie sukcesu tkwi głównie w nas samych.

To Ty jesteś menedżerem własnego życia!

 

Patroni:

  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ