Rosyjskie techniki skutecznego uzdrawiania życia

Gwarancja sukcesu według Norbekova

  • ISBN: 978-83-7377-901-3;
  • Cena katalogowa: 54.50 zł;
  • Ilość stron: 520;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Paweł Uklejski
0
0

Rosyjskie techniki uzdrawiania życia – uwolnij się od schematycznego myślenia, sięgnij po szczęście i sukces

Czy szukasz swojej życiowej drogi i stawiasz sobie pytania: kim jestem? dokąd podążam? po co żyję? Dzięki treściom zawartym w tej książce odnajdziesz na nie odpowiedź. Rozwiniesz również swoje ukryte zdolności. Podstawowym warunkiem odszukania swego życiowego powołania jest oderwanie się od „choroby duszy”. Rosyjskie techniki uzdrawiania życia skutecznie Ci w tym pomogą. Poza tym, bez trudu uwolnisz się od ustalonego sposobu postrzegania świata, bazującego na cudzej wiedzy i doświadczeniach. Mirsakarim Norbekov – doktor psychologii, pedagogiki, filozofii w medycynie, profesor, a zarazem mistrz, nauczyciel i trener – pomoże Ci pozbyć się stereotypów, oczyścić charakter i relacje z bliskimi i uzdrowić swoje życie. Dzięki informacjom zawartym w tym poradniku zastosujesz techniki skutecznego myślenia..

Wybierz własną drogę życia – zadbaj o zdrowie i szczęście!

Masz dość opierania się na intelektualnym pokarmie, przetrawionym przez kogoś innego? Techniki uzdrawiania życia, proponowane przez Norbekova skutecznie Ci w tym pomogą. Praktyczne zalecenia zawarte w tym podręczniku do ćwiczeń umożliwią zwalczenie niepożądanych cech, jak również w wybranie własnej drogi życia i stałe samodoskonalenie. Twego umysłu nie będą nękać choroby i stereotypy. Praktyczna część książki została uzupełniona wydarzeniami z doświadczeń Autora, pozwalającymi jeszcze lepiej odnaleźć się w kreowanym przez niego świecie..

Samouzdrawianie życia – praktyczny test

Będzie on o tyle niezwykły, że choć zatytułowany jest „100 nudnych pytań”, zawiera w sobie zaledwie 11 kwestii, które… nic nie znaczą. Później wyobrazisz sobie, że jesteś… mądry, oraz wykonasz 3 proste, ale tylko pozornie, ćwiczenia. Kto czytał choć jedną książkę tego autora już domyśla się, że nic w tej publikacji nie jest takie, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Jeśli to jednak Twój pierwszy kontakt z tego typu twórczością, momentalnie się do niej przekonasz. W końcu pozwoli Ci ona przedefiniować rzeczywistość i spojrzeć na świat oczami kogoś, kto się zakochał w „dziecięcym i czystym” postrzeganiu rzeczywistości. Poznasz swoje ukryte zdolności i tajemne moce tkwiące w podświadomości. Dzięki temu uporządkujesz swoje myślenie i poprawisz relacje w rodzinie.

Tajemna moc natury ludzkiej. Już dziś wykorzystaj rosyjskie techniki uzdrawiania życia

Autor tego poradnika poprowadzi Cię drogą samodoskonalenia, za pomocą właściwie stawianych pytań i praktycznych ćwiczeń. Przygotuje Cię do głębszego i bardziej uwrażliwionego postrzegania i percepcji otaczającego świata. Sprawi, że w przyszłości nie ominie Cię żaden najważniejszy szczegół Twojego życia. Odkryjesz tajemną moc natury ludzkiej i uwolnisz się od niepotrzebnego ciężaru obrazy i wrogości, od drobnych ułomności charakteru, tak typowych dla szeregowego człowieka oraz przystąpił do realizacji swojego prawdziwego życiowego przeznaczenia.

Teraz i Ty dowiesz się, na czym polega:

– samouzdrawianie umysłu i podświadomości,
– tragedia nauki,
– prawdziwa droga życia i czym są tajniki podświadomości i techniki skutecznego myślenia
– sekret całowania się z krokodylem,
– sposób osiągania, a nie przekazywania prawdy,
– artystyczne obrzezanie,
– sekret sukcesu… szkolnych chuliganów,
– poszukiwanie miejsca, w którym się znajdują wszystkie odpowiedzi,
– zbiór prawd będących grzechem,
– moc wybaczania i w jaki sposób naprawić relacje z bliskimi
– dziecięca mądrość, którą utraciłeś,
– gwarantowanie sobie władzy, pieniędzy i sukcesu.

A to zaledwie kilka kwestii, które całkowicie odmienią Twoje priorytety, dążenia i to, czego będziesz potrzebować do szczęścia.

Uzdrów swoje życie i charakter. Sięgnij po szczęście, zdrowie i sukces już dziś!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ