Twój los w twoich rękach

  • ISBN: 978-83-7377-383-7;
  • Cena katalogowa: 19.90 zł;
  • Ilość stron: 120;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2010;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Paweł Uklejski
0
0

Dlaczego tak często odczuwamy negatywne emocje i ciężar, jaki im towarzyszy?

Jakże często budzimy się z poczuciem, że ten dzień nie przyniesie nam nic dobrego. Jakże często zasypiamy z poczuciem urazy, krzywdy bądź niespełnienia wynikającego z dnia, który właśnie dobiega końca. Jak powszechnym jest to, że czujemy niewidzialny ciężar, którego nie jesteśmy w stanie z siebie zrzucić ani zdiagnozować przyczyny jego powstania. Jednak to, jak będzie wyglądać każdy następny dzień, zależy przede wszystkim od Ciebie. Autor niniejszej publikacji jest tego najlepszym przykładem.

Poznaj nauki Sai Baby i zmień swoje postrzeganie świata

Tadeusz Piotr Szewczyk czuł to samo, co każdy z nas. Ból, frustrację, zazdrość, zawiść oraz dziesiątki innych negatywnych uczuć, które kładą cień na życie każdego z nas. Utrudniało mu to normalne funkcjonowanie, gdyż te destrukcyjne emocje przygniatały go swoim ciężarem. Postanowił, że stawi im czoła i nie podda się w walce o lepsze jutro. I wtedy właśnie odnalazł nauki Sai Baby – człowieka, który na przestrzeni lat odmienił sposób postrzegania świata i życia setek ludzi, i do miejsc kultu do którego ciągną pielgrzymki z całego świata.

Sam możesz uczynić swoje życie lepszym

Autor dostosował wnioski wynikające z jego nauk do potrzeb człowieka Zachodu. W swojej książce zawarł, jak wielki wpływ ma każdy z nas na to, co się dzieje z nim i jego bliskimi. Ukazał, jak niewiele wysiłku potrzeba, by swą codzienność zamienić z koszmaru w raj i… odwrotnie. A wszystko to za sprawą podejścia każdego z nas, które kształtuje nie tylko nasze życie, ale również nasze otoczenie i relacje między innymi ludźmi.

Miłość – najpiękniejsze z uczuć

Czymże byłby świat bez miłości? Jedynie planetą zamieszkałą przez ludzi, których nie łączą żadne relacje. A właśnie to miłość jest tak silnym uczuciem, że za jej sprawą możemy rozwiązać każdy problem. Jest przeciwieństwem nienawiści, a także jest konstruktywna, pomnaża bogactwo i odbudowuje relacje międzyludzkie. Dzięki niej możliwe jest wybaczanie, tworzenie udanych związków, uzdrawianie z chorób, a nawet wygładzenie grzechów. Jeśli traktujemy kogoś z miłością, uczucie to zwielokrotnione powraca do nas czy to w postaci dobrych uczynków czy dobrego zdrowia. Tak samo ważne jest traktowanie z miłością naszych mniejszych braci – zwierząt, które tak samo jak my są zdolne do odczuwania, a nawet roślin oraz wszelkich istot żyjących.

Zmień swoje podejście i myślenie

W tej książce znajdziesz wskazówki, jak odnaleźć miłość, szacunek, pozytywne nastawienie czy poczucie własnej wartości. Nie potrzebujesz do tego majątku czy wpływów. Wystarczą zmiany w myśleniu i podejściu do zmagania się z trudami codzienności. Zaczniesz bardziej optymistycznie patrzeć na świat, przez co życie stanie się o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze. Dzięki temu każdy dzień będziesz witał z uśmiechem na ustach i nawet w trudnej sytuacji dostrzeżesz pozytywne strony. Od tej chwili zawsze będzie sprzyjało Tobie szczęście, a sukces będzie w zasięgu Twojej ręki. Dowiedz się, jak zmieniając siebie możesz zmienić na lepsze całe swoje otoczenie.

To Twoja szansa na lepsze jutro.

 

Patroni:

  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ