Tajemnice zagubionej modlitwy

Ukryta moc Piękna, Błogosławieństwa, Mądrości i Cierpienia

  • ISBN: 978-83-8171-236-1;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 208;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 11.5 x 17;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: VIII-dodruk;
Janusz Nawrocki
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Modlitwa jako najstarsze i najbardziej tajemnicze z ludzkich doświadczeń

Zaklęcie, które posiadało moc oddziaływania na rzeczywistość za pomocą słów. Choć to może być dla Ciebie zaskoczeniem, to zdanie mówi o modlitwie. Modlitwa, czynność kultowa w wielu religiach świata, ma bowiem swoje korzenie w praktykach magicznych. Jest jednym z najstarszych i najbardziej tajemniczych ludzkich doświadczeń. Naznaczona głęboką duchowością, jest doświadczeniem bardzo osobistym. Modlitwa jest wyjątkowa dla każdego, kto jej doświadcza. Badacze szacują, że istnieje tyle różnych sposobów modlenia się, ilu jest modlących się ludzi. A modlitwy są piękne.

Odnajdź prawdziwy sens modlitwy

Czy wiesz, że możesz modlić się w tym momencie? Tu, na ulicy, w księgarni, w domu czy w pracy? Gdziekolwiek się znajdujesz, możesz się modlić. I osiągnąć to, o co się modlisz. Jest to możliwe, ponieważ najstarsza i najczystsza forma modlitwy to nie są pokłony oddawane symbolowi. To nie jest umartwianie się i powtarzanie formułek. Prawdziwy sens modlitwy to Twoje zjednoczenie z siłą, która w Tobie drzemie.

Uczucia i emocje też są modlitwą

Uczucia, emocje i myśli mogą być modlitwą? Czy modlitwę może usłyszeć, zobaczyć i poczuć? Ma znaczenia to, do jakiego boga się modlisz? Czy każdy w modlitwie może szukać pocieszenia? Na świecie istnieją dziesiątki religii, filozofii i napisanie książki trafiającej do osób różnych kultur i wyznań wydaje się rzeczą niezwykle trudną. Autor bestsellerów, Gregg Braden, pokazał jednak, że możliwą. Potraktował on bowiem modlitwę jako zjawisko, nie czynność. Prawdziwa modlitwa nie jest formułką, którą należy powtarzać raz za razem. To uczucia są modlitwą. Nie ma znaczenia, do jakiego boga kieruje się to uczucie.

Skuteczna modlitwa i duchowy rozwój – odkryj na to sposób

Autor przez lata podróży i badań różnych kultur, filozofii poznał prawdziwy sens modlitwy. Poznał on także sens cierpienia w naszym życiu. Bez niego, jak pisze, bylibyśmy bowiem puści, a nasz duchowy rozwój stanąłby w miejscu. Bo to cierpienie jest naszym nauczycielem. Bardzo często srogim, lecz mającym dla nas wiele mądrości do przekazania. Autor uczy w tej niezwykłej książce, że upadek ze szczytu na samo dno może być kształcący i daje możliwość ponownego powrotu na szczyt i zaznania szczęścia. Lęk, podobnie jak cierpienie, ma zbawczy wpływ na człowieka. Walka z nim wzmacnia i uodparnia na przeciwności losu, które spotkamy w przyszłości. Sprawdź, jak możesz odnaleźć sens cierpienia. Dowiedz się, jak uspokoić umysł i pokonać lęk.

Książka Gregga Bradena jest nie tylko piękna wizualnie. Ona zawiera również piękne treści. Piękne modlitwy pomogą Ci spojrzeć na Twoje życie z innej perspektywy. I stawić czoła niepowodzeniom. Bo, jak powiedział Franciszek z Asyżu, istnieją w nas siły piękne i nieujarzmione. Braden pokazuje, jak możemy je ujarzmić i z nich korzystać. Ta książka nauczy Cię nie tylko pięknej, ale i skutecznej modlitwy, która otworzy Twój umysł na przyjmowanie szczęścia i pogłębi duchowość.

Upewnij się, że Twoje modlitwy zostaną wysłuchane

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ