Silna i kobieca

Jak wzmocnić swój magnetyzm

  • ISBN: 978-83-7377-538-1;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 264;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2015;
  • Nr wydania: II;
  Mariusz Warda
  NW-Magdalena Kuźmiuk
  0
  1

  Czym jest kobiecość – odkryj w sobie magnetyczny potencjał

  Kiedy niektóre kobiety wchodzą do jakiegoś pomieszczenia, wszyscy od razu zwracają ku nim swój pełen uwielbienia wzrok. Są pewne siebie, bije od nich siła, mądrość, a ich osobowość ma w sobie coś z magnetyzmu. Wydaje się że już urodziły się z takim wdziękiem, że wszystko przychodzi im łatwo. Inne kobiety stanowią całkowite przeciwieństwo tamtych: to szare myszki, które celowo starają się nie zwracać na siebie uwagi i być niewidoczne, emanuje od nich nie siła, lecz brak pewności siebie. Wszystkie te kobiety łączy jedno – każda z nich ma w sobie magnetyczny potencjał. Może on zwiększyć szansę znalezienia wymarzonej pracy, zwrócenia uwagi “właściwego” mężczyzny, czy prowadzenia spokojnych i uwieńczonych sukcesem negocjacji ze swoimi dziećmi. By go rozbudzić, wystarczy zastosować się do prostych wskazówek zawartych w książce „Silna i kobieca. Jak wzmocnić swój magnetyzm” i wykorzystać sprawdzone przez Autorkę narzędzia.

  Jak być bardziej kobiecą – kultowa książka światowego autorytetu

  Rachael Jayne Groover to piosenkarka, mówczyni motywacyjna i założycielka Projektu JIN – międzynarodowej społeczności kobiet, które zajmują się rozwojem osobistym i duchowym oraz wspierają w tym inne przedstawicielki płci pięknej. Jej pierwsza na polskim rynku książka „Silna i kobieca” to pozycja dla kobiet, które chcą by ujrzeli je inni, które pragną otworzyć swoje serce i poczuć przy sobie silnego mężczyznę – takiego, który je uszanuje i zapragnie. To podręcznik dla kobiet bystrych i samodzielnych, które pracują nad swoim rozwojem osobistym i pragną doświadczyć własnej zmysłowości i czułości. To książka również dla tych kobiet, które pragną wyrazić siebie dobitniej. Aby jednak tego dokonać, należy dowiedzieć się, co oznacza bycie zarówno silną i kobiecą, oraz jak wykorzystać w tym celu żeńską esencję.

  Okiełznaj esencję prawdziwej kobiecości

  Jak tylko zrozumiesz, czym jest esencja kobiecości, świadomie staniesz się jej uosobieniem. Nauczysz się emanować seksapilem i naginać do własnej woli męską siłę. Teraz Ty wchodząc do jakiegokolwiek pomieszczenia, rozświetlisz je swoją obecnością, a pełen uwielbiania wzrok skierowany będzie tylko na Ciebie. Pomoże Ci w tym 35 prostych ćwiczeń służących do zwiększenia kobiecego magnetyzmu. Dowiesz się, jak okazywać swoją siłę i jednocześnie nie odpychać od siebie innych osób. Poznasz 5 błędów, które niezależne kobiety najczęściej popełniają w swoich związkach. Czas zacząć przykuwać uwagę nie tylko swoim wyglądem, ale i osobowością. Wyciągnąć na światło dzienne swoją prawdziwą kobiecość i rozpocząć nowe, szczęśliwe życie.

  Wykorzystaj swoją kobiecość!

    

   Patroni:

    ZAPISZ SIĘ