Bądź, myśl, czuj, działaj. Przez śmierć do życia

Tytuł oryginału: Be Feel Think Do: A Memoir
  • ISBN: 978-83-7377-865-8;
  • Cena katalogowa: 39.90 zł;
  • Ilość stron: 304;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
Katarzyna Masłowska
0
0

Doświadczenie bliskie śmierci, które odmieniło życie

Anne Bérubé, współczesna szamanka i mówczyni motywacyjna, w wieku 23 lat była bliska śmierci wskutek wypadku samochodowego. Uwięziona we wraku auta, mając trudności z oddychaniem, doznała wizji, która na zawsze odmieniła jej życie. Kolejne lata charakteryzowały się przewlekłym bólem, emocjonalnym chaosem i złym samopoczuciem, ale dzięki osobistej transformacji udało się jej osiągnąć wewnętrzny spokój i lepsze zdrowie.

4 codzienne czynności

W tej publikacji dzieli się tym, czego nauczyła się w trakcie swojej osobistej przemiany. Wyjaśnia, jak powinniśmy traktować swoje życie, aby w pełni doświadczać jego bogactwa. Zapewnia wskazówki i pociechę tym, którzy potrzebują zmiany i przebudzenia. Wszystko zaczyna się od czterech słów. Tak naprawdę są to po prostu cztery rzeczy, które robimy każdego dnia: Bądź. Myśl. Czuj. Działaj.

Bądź tu i teraz

Trening uważności jest dobrym sposobem aby poprawić świadomość swojego ciała, jak również umysłu.
Dzięki uświadomieniu sobie połączenia ducha z fizycznością będziesz w stanie lepiej poznać siebie i odkryć co jest dla Ciebie najlepsze. Nauczysz się wykorzystywać każdą chwilę swojego życia, żeby w pełni doświadczać jego bogactwa.

Myśl uważnie

Dziesiątki tysięcy myśli dziennie, z których większość jest oparta na wspomnieniach z dnia poprzedniego. Począwszy od list rzeczy do zrobienia, a skończywszy na obawach i zmartwieniach, nasz umysł ma skłonność do pracowania całymi dniami. Dzięki tej książce odkryjesz, jak możesz poradzić sobie z gonitwą myśli i uzyskać spokój.

Poradź sobie z emocjami

Nie lubimy odczuwać w pełni, ponieważ unikamy bólu oraz cierpienia. Odrętwienie jest dla nas bardziej komfortowe. Niestety, konsekwencją takiego stanu jest zablokowanie dostępu do spokoju i radości, jakie się nam należą. Dzięki poradom Autorki dowiesz się jak radzić sobie z własnymi emocjami, zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi. W ten sposób pokochasz siebie i będziesz w stanie osiągnąć nieprzemijające szczęście.

Działaj świadomie

Większość z nas zawsze jest zajęta nieskończoną ilością rzeczy do zrobienia i nigdy nie ma na nic czasu. Przez większość życia reagujemy na wszystko z przyzwyczajenia, jakby na autopilocie, obmyślając strategie naszych kolejnych ruchów i nigdy nie zatrzymując się, aby zadać sobie pytanie, dlaczego coś robimy. Często wykonujemy różne czynności tylko po to, aby stłumić w sobie uczucie dyskomfortu, jakie wiąże się z byciem nie w swojej skórze. teraz jednak dowiesz się jak temu zaradzić i wykonywać czynności bardziej świadomie.

Doświadcz Nieba już za życia!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ