Bądź, myśl, czuj, działaj

Przez śmierć do życia

Tytuł oryginału: Be Feel Think Do: A Memoir
  • ISBN: 978-83-7377-865-8;
  • Cena katalogowa: 39.90 zł;
  • Ilość stron: 304;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
Paweł Uklejski
0
0

Doświadczenie bliskie śmierci, które odmieniło życie. Włącz pozytywne myślenie i zawalcz o relacje i szczęście

Anne Bérubé, współczesna szamanka i mówczyni motywacyjna, w wieku 23 lat była bliska śmierci wskutek wypadku samochodowego. Uwięziona we wraku auta, mając trudności z oddychaniem, doznała wizji, która na zawsze odmieniła jej życie. Kolejne lata charakteryzowały się przewlekłym bólem, emocjonalnym chaosem i złym samopoczuciem, ale dzięki osobistej transformacji udało się jej osiągnąć wewnętrzny spokój i lepsze zdrowie. Doświadczenie bliskie śmierci, krok po kroku poprzez pozytywne myślenie i afirmacje, poprowadziło ją do odnalezienia klucza, jak doświadczać życia w pełni. Ty również, dzięki poradom zawartym w tej książce, możesz uporządkować emocje, pokochać siebie i ułożyć dobre relacje z bliskimi.

4 codzienne czynności niezbędne do rozwoju duchowego. Pokochaj siebie, poznaj moc medytacji, afirmacji i pozytywnego myślenia

Autorka w tej publikacji dzieli się tym, czego nauczyła się w trakcie swojej osobistej przemiany. Wyjaśnia, jak powinniśmy traktować swoje życie, aby w pełni doświadczać jego bogactwa. Zapewnia wskazówki i pociechę tym, którzy potrzebują zmiany i przebudzenia. Wszystko zaczyna się od czterech słów. Tak naprawdę są to po prostu cztery rzeczy, które robimy każdego dnia: Bądź. Myśl. Czuj. Działaj. Dokładnie wie, jak doświadczać życia w pełni. Ty również nauczysz się technik pokonywania bólu i uzdrawiania czakr. Twoja dusza i emocje będą wolne od negatywnych wpływów, dzięki czemu zbudujesz pozytywne relacje z bliskimi. Do osobistej transformacji wykorzystasz medytacje, afirmację i sztukę oddychania.

Bądź tu i teraz. Zadbaj o równowagę ciała i duszy

Trening uważności jest dobrym sposobem, aby poprawić świadomość swojego ciała, jak również umysłu. Dzięki uświadomieniu sobie połączenia ducha z fizycznością będziesz w stanie lepiej poznać siebie i odkryć co jest dla Ciebie najlepsze. Nauczysz się wykorzystywać sztukę oddychania i każdą chwilę swojego życia. Pokochaj siebie, zainwestuj w rozwój duchowy i osobistą transformację. Będzie to najkrótsza droga do szczęścia. Dzięki poradom autorki, zrównoważysz swoje czakry i rozwiniesz duchowość.

Myśl uważnie. Skutecznie wykorzystaj medytacje i sztukę oddychania

Dziesiątki tysięcy myśli dziennie, z których większość jest oparta na wspomnieniach z dnia poprzedniego. Począwszy od list rzeczy do zrobienia, a skończywszy na obawach i zmartwieniach, nasz umysł ma skłonność do pracowania całymi dniami. Dzięki tej książce odkryjesz, jak możesz poradzić sobie z gonitwą myśli i uzyskać spokój.

Poradź sobie z emocjami, zbuduj trwałe relacje i szczęście

Nie wiemy, jak odczuwać życie w pełni, ponieważ unikamy bólu oraz cierpienia. Odrętwienie jest dla nas bardziej komfortowe. Niestety, konsekwencją takiego stanu jest zablokowanie dostępu do spokoju i radości, jakie się nam należą. Dzięki poradom Autorki dowiesz się jak radzić sobie z własnymi emocjami, zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi. W ten sposób pokochasz siebie i będziesz w stanie osiągnąć nieprzemijające szczęście.

Działaj świadomie – to podstawa osiągania szczęścia i osobistej transformacji

Większość z nas zawsze jest zajęta nieskończoną ilością rzeczy do zrobienia i nigdy nie ma na nic czasu, tym bardziej na duchowość. Przez większość życia reagujemy na wszystko z przyzwyczajenia, jakby na autopilocie, obmyślając strategie naszych kolejnych ruchów i nigdy nie zatrzymując się, aby zadać sobie pytanie, dlaczego coś robimy. Często wykonujemy różne czynności tylko po to, aby stłumić w sobie uczucie dyskomfortu, jakie wiąże się z byciem nie w swojej skórze. teraz jednak dowiesz się jak temu zaradzić i wykonywać czynności bardziej świadomie.

Bądź tu i teraz. Doświadczaj szczęścia na co dzień

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ