Praca z lustrem. 21 dni, które odmienią Twoje życie
  • ISBN: 978-83-7377-770-5;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 196;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: II;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Pokochaj siebie dzięki pracy z lustrem

Choć wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, najskuteczniejszy przyrząd do pokochania siebie i samodoskonalenia znajduje się praktycznie w każdym mieszkaniu. Lustro, bo o nim mowa, jest niezwykle skuteczne, o czym świadczy chociażby osoba Louise Hay. Ta niezwykła nauczycielka metafizyki inspiruje miliony ludzi na całym świecie z ukazywania potęgi afirmacji do powodowania pozytywnych zmian w życiu. Dzięki pracy z lustrem, podniosła się ona z życiowego upadku i została jednym z największych przewodników duchowych współczesnego świata. Pokochała swoje życie i teraz dzieli się z czytelnikami sekretem swojego osobistego i finansowego sukcesu na ścieżce rozwoju duchowego.

Poznaj zasadę lustra

Znana z psychologii zasada lustra zakłada, że to, co widzimy w innych jest odbiciem nas samych. Praca z lustrem polega na powtarzaniu pozytywnych afirmacji podczas patrzenia sobie głęboko w oczy w swoje odbicie znajdujące się w lustrze oraz wzbudzaniu pozytywnego myślenia. Pozytywne afirmacje generują uzdrawiające myśli i idee, dzięki którym można rozwinąć w sobie większą pewność siebie i poczucie własnej wartości oraz zaprowadzić w umyśle spokój i wewnętrzną radość. To najbardziej efektywna metoda, aby nauczyć się kochać siebie samego i ujrzeć świat jako bezpieczne, pełne miłości miejsce. Początkowo może być to dość kłopotliwe, lecz z czasem pozwala uzyskać oszałamiające rezultaty.

Odnieś sukces i szczęście

W książce tej znajdziesz trzytygodniowy program odzyskiwania miłości do siebie. Nauczysz się wybaczać sobie i innym oraz kultywować wyłącznie relacje oparte na miłości. Dostrzeżesz w sobie prawdziwego przyjaciela i wyciągniesz wnioski z własnych wewnętrznych rozmów. Autorka podpowie Ci, jak pozwolić przeszłości odejść i uwolnić się od wewnętrznego krytyka. Zbudujesz poczucie własnej wartości oraz dowiesz się jak zaakceptować i pokochać siebie. Uwolnisz tkwiący w Tobie gniew i pokonasz irracjonalne lęki. Dzięki prezentowanym po raz pierwszy autorskim medytacjom z łatwością zniwelujesz skutki stresu i zmienisz postrzeganie swojego życia oraz całego świata.

Dostrzeż w lustrze to, co najlepsze!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ